Powietrze czyste w 99,9%*.

Filtruje nawet najdrobniejszy pył. Idealny dla osób uczulonych na kurz domowy dzięki uszczelnionemu systemowi filtracji i filtrowi HEPA** AirClean®. Bakterie, alergeny i zarodniki pozostają bezpiecznie w worku.

Zobacz film

Wysoka moc. Niskie zużycie energii.

Oryginalne worki Miele zapewniają najwyższą wydajność odkurzania nawet przy niskim poziomie mocy. Gwarantuje to ich miękka struktura, która stawia niewielki opór powietrzu wewnątrz worka. 
W rezultacie możesz zaoszczędzić energię, osiągając przy tym doskonałe rezultaty sprzątania.

Kurz zamknięty na dobre.

Po otwarciu odkurzacza kołnierz oryginalnego worka Miele HyClean zamyka się automatycznie i uniemożliwia wydostanie się nawet drobnego pyłu. Siatka ochronna zapobiega rozerwaniu worka, nawet jeśli dostaną się do niego ostre przedmioty.

* zgodnie z normą EN 60312-1
** zgodnie z normą EN 1822/2011

 

Przegląd zalet odkurzaczy Complete C3

Zwijanie kabla Comfort

We wszystkich odkurzaczach Miele kabel można wygodnie wciągnąć naciskając na przycisk nożny, dzięki czemu nie trzeba się schylać. Serie Complete C3 i Blizzard CX1 są dodatkowo wyposażone w funkcję, która umożliwia zwinięcie całego kabla jednym dotknięciem przycisku.

DynamicDrive swivel castors

Rolki DynamicDrive

Wyjątkowe rolki DynamicDrive na stalowych osiach obracają się o 360°
i są wyposażone w amortyzatory. Gumowe kółka poruszają się delikatnie, są trwałe i odporne na ścieranie. Efekt: ekstremalnie mobilny odkurzacz, który porusza się szczególnie cicho i chroni delikatne podłogi.

Silence system plus

System Silence plus

Zoptymalizowany pod względem hałasu silnik, dodatkowa izolacja akustyczna wentylatora i redukujący hałas filtr AirClean Silence sprawiają, że odkurzacze Complete C3 są wyjątkowo ciche.

Comfort handle

Uchwyt Comfort

Ruchome mocowanie węża ssącego umożliwia ergonomiczną, wygodną obsługę. Korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.

A complete range of accessories

Wartościowe akcesoria

Odkurzacz Miele posiada na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową oraz pędzel. Są one zintegrowane w sposób bezpyłowy lub - tylko w Miele - zamocowane do VarioClip i zawsze gotowe do użycia.

Comfort telescopic tube

Rura teleskopowa

Wygodną rurę teleskopową Comfort można wyciągać na odpowiednią wysokość i zablokować. Powiększona średnica zwiększa objętość strumienia powietrza i pozwala uzyskać doskonałe rezultaty. Dopracowane detale są bardzo praktyczne, np. dzięki gumowej górnej końcówce, gdy rura opiera się o ścianę, nie ześlizguje się.

Asortyment odkurzaczy Complete C3

Partnerzy handlowi

Znajdź partnera