Wyposażnienie

Rozwiązania dla Wyposażnienie

Perfekcyjne kompleksowe rozwiązania dla zmywalni

Akcesoria do optymalizacji pracy w zmywalni

Prawidłowo dobrane akcesoria ułatwiają codzienną pracę. I tak przykładowo cokoły zadbają o optymalną i ergonomiczną obsługę przy załadunku i rozładunku urządzenia. Systemy dozowania zapewnią perfekcyjne dozowanie. Najlepsze rezultaty czyszczenia i optymalne bezpieczeństwo zapewnia zamocowanie ładunku w koszach i wkładach.
Te i inne oryginalne akcesoria Miele są opracowane specjalnie dla urządzeń Miele, żeby zagwarantować uzyskanie najlepszych rezultatów.

Technika na potrzeby profesjonalnej działalności

Technika na najwyższym poziomie

Zmywarki Miele Professional, z ich innowacyjną, solidną techniką na potrzeby profesjonalne i dostosowanymi do rodzaju naczyń programami myjącymi, znacznie wykraczającymi poza wymagania gospodarstwa domowego, są w całości ukierunkowane na zastosowanie profesjonalne. Różnorodne możliwości przyłączeniowe i wydajne grzałki zapewniają krótkie czasy pracy przy optymalnych rezultatach zmywania i najwyższej ekonomiczności. Moduły dozujące gwarantują efektywne zastosowanie środków myjących i nabłyszczających, podczas gdy systemy uzdatniania wody optymalizują rezultaty zmywania.

Uniwersalne możliwości zastosowania

Możliwości elastycznego ustawienia i zabudowy

Możliwość zabudowy podblatowej w ciągach kuchennych: Profesjonalne zmywarki z systemem świeżej wody można łatwo zintegrować w ciągu kuchennym. Bogata oferta akcesoriów umożliwia znaczne dopasowanie do każdej sytuacji oraz przebudowę do ustawienia wolno stojącego.

Higiena na bardzo wysokim poziomie

System zmywania świeżą wodą

W zmywarkach z systemem zmywania świeżą wodą po każdej fazie płukania odbywa się wymiana wody. Na koniec następuje dokładne spłukanie w temperaturze dopasowanej do ładunku. Metoda ta zapewnia perfekcyjne rezultaty zmywania i wysoki poziom higieny, który znacznie przekracza standardowe wymagania stawiane profesjonalnym zmywarkom. Zmywarki z systemem świeżej wody Miele Professional dodatkowo wyróżnia najwyższa ekonomiczność i krótkie czasy przebiegów. Przy ilości do 40 cykli dziennie system zmywania świeżą wodą pracuje bardziej ekonomicznie niż system zbiornikowy.

Rozwiązania dla perfekcyjnych rezultatów

Innowacje na najwyższym poziomie

Od ponad 120 lat nasze hasło przewodnie „Immer Besser“ motywuje nas do tworzenia wyjątkowych rozwiązań. Wysoki poziom siły innowacji światowej marki Miele jest zatem niemalże synonimem praktycznych produktów, które zachwycają maksymalną wydajnością i perfekcyjnymi rezultatami obróbki. Inżynierowie Miele Professional poświęcają wiele czasu i energii na opracowanie innowacyjnych funkcji urządzeń, które ułatwią codzienną pracę. Oprócz doskonałych rezultatów mycia system płukania świeżą wodą zapewnia wysoki standard higieny dzięki jednoczesnemu płukaniu na dwóch poziomach.