Technika pralnicza

Rozwiązania dla Technika pralnicza

Bezpieczeństwo użytkowania

Zgodność z dyrektywą maszynową

Dyrektywa maszynowa (2006/42/WE) definiuje szeroki zakres przepisów bezpieczeństwa dla urządzeń przemysłowych. Mają one za zadanie zapewnić personelowi obsługującemu ochronę w szerokim zakresie podczas codziennej pracy. Wszystkie urządzenie Miele Professional spełniają w pełni wymogi tej ważnej dyrektywy. 

Trwałe i wytrzymałe

Jakość, na której można polegać

Trudny dzień pracy wymaga produktów, na których można polegać w 100%. Aby zagwarantować taką niezawodność, wszystkie urządzenia Miele Professional są poddawane wyczerpującym testom jakościowym i i wyjątkowo dokładnej kontroli końcowej.
Nieustanne i rygorystyczne kontrole jakościowe są ważnym elementem wysokich norm jakości Miele Professional. Aby zapewnić jak największą kontrolę nad produkcją, firma produkuje najważniejsze podzespoły. Wynikiem tego jest niezwykle duża głębokość przetworzenia: odlewanie metali, produkcja części z tworzyw sztucznych, opracowywanie silników i produkcja elementów elektronicznych – za wszystkie te etapy produkcji odpowiada firma Miele, przez co możliwe jest ścisłe kontrolowanie jakości we wszystkich obszarach.

Finansowanie

Oferty "szyte na miarę"

Dzięki urządzeniom i akcesoriom Miele Professional zyskujesz od samego początku użytkowania – także przy planowaniu inwestycji. Usługi serwisowe i doradcze Miele obejmują również atrakcyjne usługi z zakresu finansowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o finansowanie, leasing czy wynajem – dzięki naszym dopasowanym do indywidualnych potrzeb i elastycznym opcjom finansowania również i Ty możesz wkrótce skorzystać na przysłowiowej jakości Miele. 

Dowiedz się więcej o "Finansowanie"

Perfekcyjne kompleksowe rozwiązania

Akcesoria do optymalizacji procesów w pralni

Odpowiednie akcesoria pozwalają zoptymalizować i ułatwić procesy. W rezultacie zwiększa się wydajność i oszczędność. 

Dowiedz się więcej o "Perfekcyjne kompleksowe rozwiązania"

Technika na potrzeby profesjonalnej działalności

Technika na najwyższym poziomie

Urządzenia pralnicze z ich innowacyjną, solidną techniką profesjonalną i specyficznymi dla użytkownika programami pielęgnacyjnymi dla wyzwać znacznie wykraczających poza obszar domowy, są w całości ukierunkowane na działalność profesjonalną. Wysokiej jakości materiały, wzmocnione amortyzatory i solidne ułożyskowanie bębna zapewniają wyjątkową wytrzymałość i trwałość oraz bardzo stabilną pracę. Bardzo krótkie czasy trwania programów gwarantują, że tekstylia będą szybko ponownie dostępne. Dlatego pralnice i suszarki Miele Professional to pierwszorzędny wybór, gdy w grę wchodzi częste pranie dużych ilości tekstyliów i musi być uzyskana doskonała czystość nawet w przypadku uporczywych zabrudzeń.

Praktyczne rozwiązania

Odpowiednie rozwiązanie do każdego zadania

Różnorodne wymagania dot. pielęgnacji prania wymagają specjalnych rozwiązań, aby zawsze uzyskać perfekcyjny wynik. Nowoczesne możliwości obsługi, indywidualne programy oraz innowacyjna technika maszyn pozwalają oszczędzać czas i unikać błędów. Miele Professional oferuje rozwiązania dostosowane do hotelarstwa i gastronomii, domów opieki i klinik, sprzątania budynków, pralni, akademików itp. Wszelkie pralki, suszarki i magle można dobrać idealnie do siebie pod katem wydajności i przepustowości – dla zapewnienia perfekcyjnych rezultatów.

Exclusiv bei Miele

Rozwiązania dla perfekcyjnych rezultatów

Innowacje na najwyższym poziomie

Miele Professional postawiło sobie za cel, aby ułatwić Państwu codzienną pracę związaną z pielęgnacją prania. W związku z tym stworzyliśmy innowacyjne i praktyczne rozwiązania jak np. opatentowany bęben SoftCare czy system suszenia PerfectDry. Nasza siła innowacji odzwierciedla się w naszym haśle przewodnim, które od ponad 120 lat sygnuje obiecaną jakość marki Miele: „Immer Besser“.

Exclusiv bei Miele

Optymalna pielęgnacja

Pielęgnacja prania na najwyższym poziomie

Od niezwykle funkcjonalnych do delikatnych tkanin – pranie ma zawsze duże znaczenie materialne, emocjonalne lub reprezentacyjne. Z tego powodu dbałość o pranie ma priorytetowe znaczenie w przypadku Miele Professional. Wiele z naszych innowacyjnych rozwiązań ma na celu zapewnienie, że pranie nie straci na wartości. Najbardziej znanym przykładem takiego rozwiązania jest bęben SoftCare firmy Miele. Dzięki temu opatentowanemu rozwiązaniu nasze pralki i suszarki obchodzą się z praniem w wyjątkowo delikatny sposób.

Perfekcyjna odpowiedzialność

Efektywność i ekonomiczność

Miele Professional zapewnia indywidualnie dopasowane rozwiązania systemowe, charakteryzujące się najwyższą wydajnością dzięki doskonałej efektywności. Dzięki innowacyjnym programom zużycie wody i prądu jest niskie, a dozowanie środków myjących oszczędne. Postępowe technologie podkreślają wysokie wymagania dotyczące efektywności naszych produktów, przykładem jest aż do 60% niższe zapotrzebowanie na energię w przypadku suszarek z pompą ciepła lub możliwość podłączenia urządzeń do ciepłej wody.