Rozwiązania dla Technika pralnicza

Technika na potrzeby profesjonalnej działalności

Technika na najwyższym poziomie

Urządzenia pralnicze z ich innowacyjną, solidną techniką profesjonalną i specyficznymi dla użytkownika programami pielęgnacyjnymi dla wyzwać znacznie wykraczających poza obszar domowy, są w całości ukierunkowane na działalność profesjonalną. Wysokiej jakości materiały, wzmocnione amortyzatory i solidne ułożyskowanie bębna zapewniają wyjątkową wytrzymałość i trwałość oraz bardzo stabilną pracę. Bardzo krótkie czasy trwania programów gwarantują, że tekstylia będą szybko ponownie dostępne. Dlatego pralnice i suszarki Miele Professional to pierwszorzędny wybór, gdy w grę wchodzi częste pranie dużych ilości tekstyliów i musi być uzyskana doskonała czystość nawet w przypadku uporczywych zabrudzeń.

Praktyczne rozwiązania

Odpowiednie rozwiązanie do każdego zadania

Różnorodne wymagania dot. pielęgnacji prania wymagają specjalnych rozwiązań, aby zawsze uzyskać perfekcyjny wynik. Nowoczesne możliwości obsługi, indywidualne programy oraz innowacyjna technika maszyn pozwalają oszczędzać czas i unikać błędów. Miele Professional oferuje rozwiązania dostosowane do hotelarstwa i gastronomii, domów opieki i klinik, sprzątania budynków, pralni, akademików itp. Wszelkie pralki, suszarki i magle można dobrać idealnie do siebie pod katem wydajności i przepustowości – dla zapewnienia perfekcyjnych rezultatów.

Exclusiv bei Miele

Rozwiązania dla perfekcyjnych rezultatów

Innowacje na najwyższym poziomie

Miele Professional stawia sobie za cel ułatwienie Państwu codziennej pracy w zakresie pielęgnacji tkanin. W tym celu opracowaliśmy innowacyjne i praktyczne rozwiązania jak np. opatentowany bęben SoftCare lub system suszenia PerfectDry. Nasza siła innowacyjności odzwierciedla się w haśle przewodnim, które od ponad 100 lat jest zapewnieniem jakości marki Miele: "zawsze lepiej."

Exclusiv bei Miele

Optymalna pielęgnacja

Pielęgnacja prania na najwyższym poziomie

Od niezwykle funkcjonalnych do delikatnych tkanin – pranie ma zawsze duże znaczenie materialne, emocjonalne lub reprezentacyjne. Z tego powodu dbałość o pranie ma priorytetowe znaczenie w przypadku Miele Professional. Wiele z naszych innowacyjnych rozwiązań ma na celu zapewnienie, że pranie nie straci na wartości. Najbardziej znanym przykładem takiego rozwiązania jest bęben SoftCare firmy Miele. Dzięki temu opatentowanemu rozwiązaniu nasze pralki i suszarki obchodzą się z praniem w wyjątkowo delikatny sposób.

Perfekcyjna odpowiedzialność

Efektywność i ekonomiczność

Miele Professional zapewnia indywidualnie dopasowane rozwiązania systemowe, charakteryzujące się najwyższą wydajnością dzięki doskonałej efektywności. Dzięki innowacyjnym programom zużycie wody i prądu jest niskie, a dozowanie środków myjących oszczędne. Postępowe technologie podkreślają wysokie wymagania dotyczące efektywności naszych produktów, przykładem jest aż do 60% niższe zapotrzebowanie na energię w przypadku suszarek z pompą ciepła lub możliwość podłączenia urządzeń do ciepłej wody.