Technika dentystyczna

Rozwiązania dla Technika dentystyczna

Silny partner

Typowo dla Miele - także w serwisie

Miele Professional wyznacza standardy, również serwisowe. Nie przypadkiem serwis fabryczny Miele od lat jest wyróżniany najwyższymi ocenami za doskonałą jakość świadczonych usług.

Dowiedz się więcej o "Silny partner"

Z najlepszymi rekomendacjami

Profesjonalne przygotowanie narzędzi

Termodezynfektory Miele umożliwiają bezpieczne i skuteczne czyszczenie oraz dezynfekcję narzędzi stomatologicznych. Pracują one przy tym w sposób szczególnie łagodny dla materiałów i są zalecane przez renomowanych producentów do przygotowywania narzędzi napędowych w procesie Miele VARIO TD.

Perfekcyjne zabezpieczenie

Segosoft Miele Edition – dokumentacja z systemem

Miele Professional oferuje własne kompleksowe rozwiązanie dla dokumentowania procesów. Jego trzon stanowi oprogramowanie dokumentacyjne Segosoft Miele Edition. Starannie dopasowane do stosowania w gabinetach i klinikach, pozwala ono na uzyskanie przejrzystej, odpornej na manipulacje i akceptowanej prawnie dokumentacji procesów przygotowywania narzędzi. Korzystają na tym nie tylko pacjenci, ale również użytkownicy - w szczególności za sprawą certyfikowanego bezpieczeństwa prawnego. Segosoft Miele Edition umożliwia dokumentowanie wszystkich istotnych kroków procesu przygotowywania: od czyszczenia i dezynfekcji poprzez sterylizację aż po ostateczną kontrolę. Ponadto oprogramowanie może dokumentować wszystkie kontrole rutynowe i prace konserwacyjne w formie elektronicznej. W ten sposób wnosi ono cenny wkład w zarządzanie jakością procesów sterylizacyjnych i dostarcza cennych danych dla kontrolingu.