Technika dentystyczna

Rozwiązania dla Technika dentystyczna

Trwałe i wytrzymałe

Jakość, na której można polegać

Obfitujący w wyzwania dzień pracy wymaga produktów, na których można zawsze polegać w 100%. Aby zagwarantować tę niezawodność, wszystkie urządzenia Miele Professional są poddawane szczegółowym testom jakości oraz niezwykle dokładnej kontroli końcowej. Dopiero po zaliczeniu wszystkich testów fabrycznych zostaje udzielona zgoda na wysyłkę ew. montaż na miejscu. Ciągłe i szczegółowe kontrole jakości są ważnym elementem wysokich wymagań jakościowych, które marka Miele Professional stawia samej sobie. Te wymagania znajdują zastosowanie już przy produkcji poszczególnych podzespołów i skutkują niezwykle dużym udziałem produkcji własnej: obróbka metali, wytwarzanie elementów plastikowych, projektowanie silników i pomp oraz przygotowywanie elektroniki - wszystkie istotne kroki produkcyjne są realizowane samodzielnie przez przedsiębiorstwo, tak że Miele ma pełną kontrolę nad jakością we wszystkich obszarach. 

Perfekcyjna odpowiedzialność

Wybitna efektywność i ekonomiczność

Najwyższa sprawność przy pierwszorzędnej wydajności i oszczędności – godzenie ze sobą pozornie sprzecznych wymagań jest typową cechą rozwiązań systemowych Miele Professional. Nasze urządzenia i procesy wyróżniają się niskim zużyciem wody, prądu i chemikaliów, jak również innowacyjnymi programami, które umożliwiają osiągnięcie doskonałych wyników przygotowywania przy najlepszej możliwej ochronie materiału. Zaawansowane technologie podkreślają wysoką wydajność naszych produktów, należą do nich m.in. systemy do oszczędzania zasobów. Wysokogatunkowe materiały i bardzo dobre jakościowo wykonanie sprawiają, że urządzenia Miele Professional osiągają długą żywotność.

Finansowanie

Oferty "szyte na miarę"

Z urządzeniami i wyposażeniem od Miele Professional korzysta się już od samego początku - także przy planowaniu swojej inwestycji. Świadczenia serwisowe i doradcze Miele obejmują na życzenie także atrakcyjne formy finansowania. Bez względu na to, czy chodzi o finansowanie, leasing lub wynajem: Dzięki naszym dopasowanym i elastycznym możliwościom finansowania wkrótce również Państwo będą mogli skorzystać na przysłowiowej jakości Miele.

Silny partner

Typowo dla Miele - także w serwisie

Miele Professional oznacza doskonałą jakość – również w przypadku serwisowania. Gęsta sieć techników serwisowych jest w stanie zapewnić serwis na miejscu w ciągu zaledwie 24 godzin. Miele oferuje również szereg kontroli przeprowadzanych w różnych momentach okresu eksploatacji urządzenia. Specjalnie przeszkoleni technicy przeprowadzają kontrole procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami prawnymi i normatywnymi, jak również zaleceniami krajowymi. A dzięki posiadanym przy sobie materiałom już podczas pierwszej wizyty mogą oni usunąć około 90% wszystkich usterek. To nie przypadek, że serwis posprzedażowy Miele na przestrzeni lat wielokrotnie otrzymywał najwyższe oceny za doskonałą obsługę klienta.

Dowiedz się więcej o "Silny partner"

Z najlepszymi rekomendacjami

Profesjonalne przygotowanie narzędzi

Termodezynfektory Miele umożliwiają bezpieczne i skuteczne czyszczenie oraz dezynfekcję narzędzi stomatologicznych. Pracują one przy tym w sposób szczególnie łagodny dla materiałów i są zalecane przez renomowanych producentów do przygotowywania narzędzi napędowych w procesie Miele VARIO TD.