Nowe produkty

Technika pralnicza

Nowa Generacja Małych Olbrzymów

Solidna podstawa Twojego sukcesu

Odkryj kompaktowe pralki i suszarki bębnowe Miele do użytku profesjonalnego - i odkryj innowacyjne technologie dla jeszcze większej wydajności prania, oszczędności, wygody użytkownika i elastyczności.

Dowiedz się więcej

appWash

Cyfrowe rozwiązanie dla Twojej pralni

Aplikacja appWash, innowacyjna usługa firmy Miele Operations & Payment Solutions GmbH, łączy w sieć całą pralnię z cyfrową platformą typu all-in-one. Czy to w budynku mieszkalnym, akademiku czy gdzie indziej – aplikacja appWash zapewnia optymalne działanie pralni. Oznacza to mniejszy nakład pracy i maksymalną przejrzystość.

Dowiedz się więcej

Nowe pralnice o ładowności 10-20 kg

Serie Performance i Performance Plus

Wzór pod względem efektywności energetycznej, wydajności czyszczenia, komfortu obsługui i jakości produktów.

Dowiedz się więcej

Nowe magle PRI

Dzięki doskonałej ergonomii, niezwykłej łatwości obsługi, idealnym efektom prania, ekskluzywnym elementom wyposażenia i świetnym parametrom wydajnościowym nowa seria PRI wyznacza nowe standardy w klasie kompaktowej.

Dowiedz się więcej

PROHygiene

Badania higieniczne pralnic za pomocą bioindykatora

Nowe badanie ProHygiene firmy Miele zapewnia spełnienie wymagań wytycznych RKI (niemieckiego Instytutu Roberta Kocha) i VAH (Verbund für Angewandte Hygiene – Stowarzyszenia Higieny Stosowanej).

Dowiedz się więcej

Technika dentystyczna, laboratoryjna i medyczna

PLW 86 myjnie dezynfektory laboratoryjne

Nowe podejście do mycia i dezynfekcji szkła laboratoryjnego

Nowa seria urządzeń PLW 86 wyznacza nowe standardy w zakresie wydajności i łatwości obsługi. Ten całkowicie przeprojektowany system mycia ma znacznie lepszą wydajność w porównaniu z poprzednią serią urządzeń, a dzięki pompie o zmiennej prędkości jest w stanie dostosować ciśnienie cyrkulacji i zużycie wody do ładunku.

Dowiedz się więcej

Zmywarki laboratoryjne SlimLine

Kompaktowe wymiary, duża pojemność

Wraz z nowymi zmywarkami laboratoryjnymi SlimLine, wydajnym procesom przygotowania, optymalnie dobranym procesowym środkom chemicznym ProCare Lab i praktycznym akcesoriom Miele oferuje obszerne rozwiązanie systemowe do przygotowywania czystego do analizy szkła laboratoryjnego. Inżynierowie Miele we współpracy z użytkownikami mającymi doświadczenie praktyczne tworzą wychodzące poza standardowy zakres, indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb codziennych w laboratoriach.

Dowiedz się więcej

Zaprojektowany z myślą o higienie.

Profesjonalne myjnie dezynfektory Miele do kaczek i basenów.

Wytrzymała konstrukcja i doskonała higiena.

Dowiedz się więcej

ProCare Lab

Nikt bowiem nie zna naszych myjni-dezynfektorów tak dobrze jak my sami

Nowe środki czyszczące i neutralizujące Miele Professional są idealnie dostosowane do naszych wysokiej klasy urządzeń zmywających. Umożliwiają one dokładną, szybką, a jednocześnie łagodną dla materiałów realizację procesów. Gorąco polecamy!

Dowiedz się więcej

PG 8582 - PG 8593

Nowa generacja automatów myjąco-dezynfekujących i termodezynfektorów

Dowiedz się więcej o nowych produktach do zastosowań w stomatologii, laboratoriach i placówkach medycznych. Skorzystaj z większej wydajności, efektywności, bezpieczeństwa i elastyczności.