Wybór produktów – profesionalne pralki

Pomoc w wyborze produktu
 Zastosowanie
 

Pralnice dla hoteli i gastronomii

Pralki te spełniają wymagania branży hotelarskiej i gastronomicznej. brW zależności od typu sterowania pralki dysponują programami specjalnymi do optymalnego prania i pielęgnacji tekstyliów kuchennych, bielizny pościelowej oraz tekstyliów stołowych i firan.
 

Pralki dla domu opieki

Pralki te spełniają wymagania domów seniora i domów opieki. brW zależności od typu sterowania pralki dysponują specjalnymi programami do dezynfekcji, stanowiącymi podstawę optymalnej higieny w przypadku prania skażonego lub narażonego na skażenie zgodnie z wytycznymi RKI.
 

Pralnice dla Facility Management

Te pralnice spełniają wymagania Facility Management. W tych pralnicach można seryjnie przygotowywać mopy i ścierki za pomocą środków czyszczących lub dezynfekujących. Ponadto dysponują one zbliżonymi do domowych programami do perfekcyjnego czyszczenia odzieży roboczej.
 

Pralnice dla salonów pralniczych

Te pralnice spełniają wymagania salonów pralniczych: odznaczają się m.in. solidną profesjonalną techniką dla bardzo krótkich przebiegów, łatwą obsługą oraz możliwością podłączenia urządzeń inkasujących.
 

Pralnice do budownictwa i wspólnot mieszkaniowych

Te pralnice spełniają wymagania specyficzne dla budownictwa mieszkaniowego i wspólnot mieszkaniowych, na przykład dzięki ich solidnej profesjonalnej technice dla szczególnie krótkich przebiegów. Urządzenia dysponują programami zbliżonymi do domowych, są łatwe w obsłudze i nadają się do eksploatacji z urządzeniami inkasującymi.
 

Pralnice do czyszczenia tekstyliów

Te pralki spełniają wymagania związane z czyszczeniem tekstyliów. brW zależności od typu sterowania pralki posiadają programy specjalne do przygotowania bielizny pościelowej oraz system WetCare do pielęgnacji szczególnie wrażliwych tekstyliów (koszule, garnitury itd.).
 

Pralnice do pralni i magla

Te pralki spełniają wymagania pralni lub magla. brW zależności od typu sterowania pralki dysponują dużą liczbą różnych programów do wszelkiego rodzaju tekstyliów przynoszonych do pralni.
 

Pralnice dla rzemiosła

Te pralki spełniają wymagania rzemiosła. brW zależności od typu sterowania pralki dysponują programami specjalnymi do czyszczenia i pielęgnacji różnorodnych tekstyliów i usuwania nawet uporczywych zabrudzeń, takich jak mąka, tłuszcz lub olej.
 

Pralnice dla straży pożarnej i służb ratowniczych

Te pralnice spełniają wymagania straży pożarnej i służb ratowniczych, na przykład posiadają programy specjalne dla optymalnego przygotowania masek oddechowych, odzieży ochronnej stosowanej podczas akcji lub odzieży chroniącej przed działaniem substancji chemicznych. W razie potrzeby do dyspozycji są również programy do dezynfekcji termicznej i chemotermicznej.
 

Pralnice do stadnin i stajni jeździeckich

Pralki te spełniają wymagania stadnin i stajni jeździeckich, w szczególności dzięki specjalnym programom do perfekcyjnego przygotowania derek dla koni, poduszek pod siodło i derek wełnianych.
 

Pralnice dla uniwersytetów, szkół i przedszkoli

Te pralki spełniają wymagania uniwersytetów, szkół i przedszkoli, w szczególności dzięki licznym szybkim, zbliżonym do domowych programom do różnych zastosowań. brW zależności od typu sterowania pralki dysponują programami specjalnymi będącymi podstawą higienicznej obróbki prania.
 

Pralnice dla szpitali

Te pralki spełniają wymagania szpitali. brW zależności od typu sterowania pralki dysponują programami do dezynfekcji termicznej i chemiczno-termicznej zgodnie z listą opracowaną przez berliński Instytut im. Roberta Kocha – jako podstawę zapewnienia higieny.
 

Pralnice do restauracji szybkiej obsługi

Te pralnice spełniają wymagania restauracji szybkiej obsługi, na przykład poprzez bardzo prostą obsługę, krótkie czasy pracy oraz specjalne programy branżowe.
 

Pralnice na kempingi

Te pralnice spełniają wymagania kempingów. Urządzenia te nadają się m.in. do pracy z urządzeniami kasującymi, są łatwe w obsłudze, a ponadto posiadają dużą liczbę programów typowych dla gospodarstw domowych.
 

Pralnice do klubów sportowych

Te pralki spełniają wymagania klubów sportowych. brW zależności od typu sterowania pralki dysponują programami specjalnymi do czyszczenia butów i protektorów.
 

Pralnice dla kosmetyki/wellness/fitness

Te pralnice spełniają wymagania w dziedzinie kosmetyki, wellness i fitness, np. na basenach i w saunach. brW zależności od typu sterowania pralki dysponują programami specjalnymi do prania tkanin frotte.
 

Pralki do gospodarstw domowych

Te pralnice bardzo dobrze spełniają oczekiwania wymagających gospodarstw domowych. Łączą profesjonalną technikę i domowe programy o krótkich cyklach.
 

Pralnice do gabinetów lekarskich i stomatolog

Te pralki spełniają wymagania dotyczące użytkowania w gabinetach lekarskich i stomatologicznych. Urządzenia posiadają specjalne programy prania stanowiące podstawę higienicznego prania fartuchów, ręczników, podkładów itp.
 

Pralnice dla przemysłu petrochemicznego

Pralnice te doskonale nadają się do stosowania w przemyśle petrochemicznym, na przykład dzięki specjalnym programom do silnie zabrudzonej bielizny.
 

Pralnice dla przemysłu spożywczego

Pralnice te doskonale nadają się do stosowania w przemyśle przetwórstwa spożywczego w zakresie przygotowania stosowanych tekstyliów – od chust przez rękawice żaroodporne do obsługi pieców aż po odzież roboczą. Programy dezynfekcji zapewniają niezbędną higienę.
 

Pralnice do parków rozrywki i ośrodków wczasowych

Pralnice te doskonale nadają się do stosowania w parkach rozrywki i ośrodkach wypoczynkowych, np. dzięki zastosowanej w nich solidnej technologii przemysłowej z bardzo krótkimi cyklami programu, prostą obsługą lub możliwością podłączenia urządzeń kasowych.
 

Pralnice do instytucji państwowych/socjalnych

Pralnice te doskonale nadają się do stosowania w instytucjach państwowych i socjalnych. Łączą profesjonalną technologię i domowe programy o krótkich cyklach.brPonadto są niezwykle łatwe w obsłudze, a w razie potrzeby nadają się do podłączenia do systemów kasowych.
 Ilość załadunku/pojemność bębna
 Odpływ wody
 

Nieograniczony odpływ wody

Profesjonalny zawór odpływowy gwarantuje bezproblemowe odprowadzanie nawet większych zanieczyszczeń.
 

Pompa spustowa

Zamontowana pompa spustowa z wysokością pompowania do 1 m umożliwia łatwe odprowadzenie kąpieli piorącej.
 Rodzaj grzania
 

Rodzaj ogrzewania - para bezpośrednia

Para o ciśnieniu do 4 bar może być stosowana do ogrzewania bezpośredniego. Woda do prania jest przy tym ogrzewana przez bezpośrednie wprowadzenie pary do zbiornika z kąpielą piorącą.
 

Rodzaj ogrzewania - para pośrednia

Para o ciśnieniu do 10 bar może być stosowana do ogrzewania pośredniego. Para jest przy tym doprowadzana do elementów grzejnych, które z kolei podgrzewają kąpiel piorącą.
 

Zewnętrzne źródła energii

Pralnica jest zaopatrywana w gorącą wodę z zewnętrznego źródła. Dzięki temu koszty energii zostają zredukowane do minimum.
 Przyłącze wody
 

Ekonomiczne podłączenie ciepłej wody

Dzięki podłączeniu do źródła ciepłej wody można przy minimalnych kosztach zaoszczędzić dużo energii i czasu.
 Konstrukcja
 

Słupki pralnica + suszarka

Duża wydajność w jak najmniejszym miejscu: Do ustawienia pralnicy z suszarką w słupku potrzeba mniej niż 0,5 m2.
 

Pralnice z brudną i czystą stroną

Te wydajne urządzenia przystosowane do ścianki rozdzielającej umożliwiają ścisłe podzielenie pomieszczenia na czystą i brudną stronę. W ten sposób tworzy się najwyższe warunki higieniczne przy przygotowaniu zainfekowanego lub podejrzanego infekcyjnie prania w domach starości i opieki, jak również w szpitalach i komercyjnych pralniach, które przygotowują potencjalnie skażone pranie.
 Kolor frontu
 Komfort i wyposażenie
 

Bęben SoftCare

Struktura plastra miodu bębna Softcare Miele pozwala na łagodne ślizganie się prania po warstwie wody.
 

Opatentowany bęben SoftCare 2.0

Optymalna pielęgnacja prania i czyszczenie dzięki opat. bębnowi SoftCare z mieszadłami dla efektywnego namaczania.
 

Bęben SoftCare z dziurkowaną tylną ścianką bębna

Jeszcze szybciej perfekcyjne rezultaty prania w wyniku szybkiego zmoczenia.
 

Precyzyjna automatyka wagowa

Automatyczne dopasowanie zużycia wody i energii do ilości załadunku.
 

Automatyka wagowa Plus

Duże oszczędności w zakresie wyk. zasobów i czasu pracy poprzez dostosowanie parametrów do wielkości ładunku.
 

Programowalne sterowanie

W razie potrzeby: Programowalne sterowanie pozwala na perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
 

Sterowanie Profitronic M

W sterowaniu Profitronic M standardowo do dyspozycji jest duża ilość zdefiniowanych wstępnie programów. Szczególną zaletą tego sterowania jest możliwość indywidualnego dopasowania wszystkich parametrów. Dzięki temu można zrealizować wszelkie wymagania dotyczące procesu przygotowania prania. Ponadto użytkownik uzyskuje informacje na wyświetlaczu zarówno o wybranym programie, jak i o szczegółach programu, jak przykładowo temperatura lub czas trwania programu.
 

Efektywne dozowanie płynów

Dla wygodnego i ekonomicznego dozowania środków piorących, w zależności od typu urządzenia, istnieją możliwości podłączenia do 12 mediów.
 

Podłączenie systemu pobierania opłat

Optymalne zastosowanie w strefach samoobsługowych umożliwia podłączenie do systemów pobierania opłat.
 

Przewodnik użytkownika w różnych językach

Zapobiega błędom w obsłudze: Wszystkie instrukcje i przebiegi programów mogą być pokazywane w różnych językach.
 

Automatyczny system wagowy

Przy zredukowanym załadunku zużycie wody, prądu i środków piorących zostanie odpowiednio dopasowane.
 

Wskazania czasu pozostałego

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się pozostały czas pracy.
 

Oświetlenie bębna

W idealnie oświetlonym bębnie SoftCare nic nie zostanie pominięte przy rozładunku prania.
 

Prasowanie wstępne

Dzięki funkcji „Prasowanie wstępne“ nakład pracy podczas prasowanie zostaje zredukowany.
 Interfejs
 

Złącze szeregowe RS 232

Złącze szeregowe umożliwia odczyt z danych oraz ich wymianę z technicznymi urządzeniami końcowymi.
 

WiFiConn@ct

Łatwe łączenie za pomocą WiFiConn@ct: łączenie w sieć za pomocą smartfonu/tabletu i aplikacji* i spraw. stat. urz.
Mobilna aplikacja jest dostępna osobno – dostępność różni się w zależności od kraju/regionu. 
 

Przyszłościowa łączność przez sieć LAN/WLAN

Pełne informacje dzięki wydajnemu podłączeniu do sieci.
 

Złącze Wi-Fi

Złącze Wi-Fi umożliwia komunikację bezprzewodową w sieci lokalnej.
 Linia 
Usuń wszystkie filtry
Pomocne łącza
0Wyniki:    dla  
Sortowanie:
PWM 909 [EL DV] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 909 [EL DV]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 909 [EL DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 909 [EL DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 506 Mop Star 60 [EL DV] Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu
PWM 506 Mop Star 60 [EL DV]Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu

specjalne do wymogów w Facility management. Ładowność 6 kg.

PWM 509 [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 509 [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro. 

PWM 507 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 507 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 7 kg w 49 min.

PWM 906 [EL DV] Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu
PWM 906 [EL DV]Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 6 kg w 49 min.

PWM 906 [EL DV] Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu
PWM 906 [EL DV]Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 6 kg w 49 min.

PWM 912 [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 912 [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 912 [RH DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 
PWM 912 [RH DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 907 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 907 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 7 kg w 49 min.

PWM 916 [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 916 [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 920 [RH DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 
PWM 920 [RH DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 909 [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 909 [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 909 [EL DP DD ST] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 909 [EL DP DD ST]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z komorą do spłuk., kurkiem kąpieli, układem M Touch Pro Plus – dow. progr.

PW 6321 [RH] Pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną mocą grzania
PW 6321 [RH]Pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną mocą grzania

z dowolnie programowalnym sterownikiem zapewniającym maksimum elastyczności.

PWM 520 Mop Star [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 520 Mop Star [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro, do Facility Management. 

PWM 520 Mop Star [EL DV HS] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 520 Mop Star [EL DV HS]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

z M Touch Pro, do dużych zabrudzeń w Facility Management. 

PWM 912 [SI DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (pośrednio)
PWM 912 [SI DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (pośrednio)

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 916 [EL DV DD ST] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 916 [EL DV DD ST]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., kurkiem kąpieli, układem M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 916 [SD DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)
PWM 916 [SD DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 916 [SD DV DD ST] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)
PWM 916 [SD DV DD ST]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)

Z komorą do spłuk., kurkiem kąpieli, układem M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 916 [SI DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (pośrednio)
PWM 916 [SI DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (pośrednio)

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 920 [EL DV DD ST] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 920 [EL DV DD ST]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., kurkiem kąpieli, układem M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 920 [SI DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (pośrednio)
PWM 920 [SI DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (pośrednio)

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 511 [EL DP] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 511 [EL DP]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

i M Touch Pro. 

PWM 511 [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 511 [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro.

PWM 511 Mop Star [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 511 Mop Star [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro, do Facility Management. 

PWM 511 Mop Star [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 511 Mop Star [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro, do Facility Management. 

PW 6323 [EL WEK] Pralka z funkcjami higienicznymi, nagrzewana elektrycznie
PW 6323 [EL WEK]Pralka z funkcjami higienicznymi, nagrzewana elektrycznie

w wersji ze ścianką rozdzielającą dla domów seniora i opieki oraz szpitali.

PWM 909 [EL DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 909 [EL DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 909 [EL DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 909 [EL DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 509 Mop Star [EL DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 509 Mop Star [EL DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro, do Facility Management. 

PW 6321 [EL] Pralka, nagrzewana elektrycznie
PW 6321 [EL]Pralka, nagrzewana elektrycznie

z dowolnie programowalnym sterowaniem dla najwyższej elastyczności.

PWM 508 Mop Star 80 [EL DV] Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu
PWM 508 Mop Star 80 [EL DV]Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu

specjalne do wymogów w Facility management. Ładowność 8 kg.

PWM 906 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 906 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 6 kg w 49 min.

PWM 514 [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 514 [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro. 

PWM 907 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 907 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 7 kg w 49 min.

PWM 908 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 908 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 8 kg w 49 min.

PWM 920 [EL DV DD HS] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 920 [EL DV DD HS]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., M Touch Pro Plus, dowolne programowanie, duże zabrudzenia.

PWM 916 [EL DV DD WP] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 916 [EL DV DD WP]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., cokołem wagowym, M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 909 [EL DP] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 909 [EL DP]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 514 Mop Star [EL DV HS] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 514 Mop Star [EL DV HS]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

z M Touch Pro, do dużych zabrudzeń w Facility Management. 

PWM 520 [RH DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 
PWM 520 [RH DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro.

PWM 520 Mop Star [EL DV DD HS] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 520 Mop Star [EL DV DD HS]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania, M Touch Pro, duże zabrudzenia w Facility Management. 

PWM 520 Self-Service [EL DV] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 520 Self-Service [EL DV]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z M Touch Pro, specjalnie na potrzeby samoobsługi. 

PWM 916 [EL DV DD HS] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 916 [EL DV DD HS]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., M Touch Pro Plus, dowolne programowanie, duże zabrudzenia.

PWM 916 [RH DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 
PWM 916 [RH DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 920 [EL DV DD WP] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 920 [EL DV DD WP]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., cokołem wagowym, M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 920 [SD DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)
PWM 920 [SD DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 511 [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 511 [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro.

PWM 509 [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 509 [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro. 

PWM 507 [EL DV] Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu
PWM 507 [EL DV]Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 7 kg w 49 min.

PW 6241 [EL MF] Pralka, nagrzewana elektrycznie
PW 6241 [EL MF]Pralka, nagrzewana elektrycznie

z modułem dozowania płynów i dowolnie programowalnym sterowaniem.

PWM 906 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 906 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 6 kg w 49 min.

PWM 514 Self-Service [EH DV] Profesjonalna pralka, nagrzewanie zewnętrzne
PWM 514 Self-Service [EH DV]Profesjonalna pralka, nagrzewanie zewnętrzne

Z M Touch Pro, specjalnie na potrzeby samoobsługi. 

PWM 520 [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 520 [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro. 

PWM 514 [RH DV DD) Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 
PWM 514 [RH DV DD)Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie ze zmniejszoną moc grzania 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro.

PWM 909 [EL DP] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 909 [EL DP]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 909 [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 909 [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 909 [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 909 [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 909 [EL DV] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 909 [EL DV]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 514 Self-Service [EL DV] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 514 Self-Service [EL DV]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z M Touch Pro, specjalnie na potrzeby samoobsługi. 

PWM 912 [EL DV DD ST] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 912 [EL DV DD ST]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., kurkiem kąpieli, układem M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 912 [EL DV DD WP] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 912 [EL DV DD WP]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., cokołem wagowym, M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 912 [SD DV DD ST] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)
PWM 912 [SD DV DD ST]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)

Z komorą do spłuk., kurkiem kąpieli, układem M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 920 [SD DV DD ST] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)
PWM 920 [SD DV DD ST]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)

Z komorą do spłuk., kurkiem kąpieli, układem M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 511 [EL DV] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 511 [EL DV]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

i M Touch Pro. 

PWM 511 [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 511 [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro.

PW 6163 [EL WEK] Pralka z funkcjami higienicznymi, nagrzewana elektrycznie
PW 6163 [EL WEK]Pralka z funkcjami higienicznymi, nagrzewana elektrycznie

w wersji ze ścianką rozdzielającą dla domów seniora i opieki oraz szpitali.

PWM 909 [EL DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 909 [EL DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 909 [EL DV DD ST] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 909 [EL DV DD ST]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z komorą do spłuk., kurkiem kąpieli, układem M Touch Pro Plus – dow. progr.

PWM 507 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 507 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 7 kg w 49 min.

PWM 509 [EL DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 509 [EL DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro. 

PWM 507 Special [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 507 Special [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

do specjalnych zastosowań z indywidualnymi programami. Ładowność 7 kg.

PWM 912 [SD DV DD] Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)
PWM 912 [SD DV DD]Profesjonalna pralka, nagrzewana parą (bezpośrednio)

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 908 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 908 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 8 kg w 49 min.

PWM 920 [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 920 [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dow. progr. 

PWM 908 [EL DV] Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu
PWM 908 [EL DV]Prof. pralnica, Mały Olbrzym, nagrzewana elektrycznie, z zaw.odpływu

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 8 kg w 49 min.

PWM 508 [EL DP] Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową
PWM 508 [EL DP]Profesjonalna pralka, Mały Olbrzym, ogrzewana el., z pompą spustową

i programami specjalnymi dla grup docelowych. Wydajność 8 kg w 49 min.

PWM 909 [EL DP] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 909 [EL DP]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 909 [EL DP DD] Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 
PWM 909 [EL DP DD]Profesjonalna pralka, ogrzewana elektrycznie, z pompą spustową 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro Plus – dowolne progr.

PWM 909 [EL DV] Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu
PWM 909 [EL DV]Profesjonalna pralka, nagrzewana elektrycznie, z zaworem odpływu

z M Touch Pro Plus – dowolne programowanie. 

PWM 514 Mop Star [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 514 Mop Star [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro, do Facility Management. 

PWM 514 Mop Star [EL DV DD HS] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 514 Mop Star [EL DV DD HS]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłukiwania, M Touch Pro, duże zabrudzenia w Facility Management. 

PWM 520 Self-Service [EH DV] Profesjonalna pralka, nagrzewanie zewnętrzne
PWM 520 Self-Service [EH DV]Profesjonalna pralka, nagrzewanie zewnętrzne

Z M Touch Pro, specjalnie na potrzeby samoobsługi. 

PWM 912 [EL DV DD HS] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 912 [EL DV DD HS]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

Z komorą do spłuk., M Touch Pro Plus, dowolne programowanie, duże zabrudzenia.

PWM 511 [EL DV DD] Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 
PWM 511 [EL DV DD]Profesjonalna pralnica, nagrzewana elektrycznie 

z komorą do spłukiwania środków piorących, M Touch Pro.

*Cena sugerowana – wszystkie ceny zawierają VAT
**wszystkie ceny zawierają VAT, plus koszty wysyłki
Wyposażenie zależne od modelu – ilustracja(e) przykładowa(e), w celu objaśnienia