Nasze wszechstronne urządzenia do przygotowywania narzędzi w Twojej dziedzinie specjalizacji.

Kupując urządzenie czyszczące i dezynfekujące lub sterylizator z naszej oferty promocyjnej, otrzymasz specjalny rabat na urządzenie i chemikalia procesowe ProCare Med. Zaoszczędź teraz nawet do 9 900 PLN!

Kontakt

Wydajne rozwiązania

Multitalent w zakresie przygotowywania narzędzi

Nieważne, czy Twoją specjalizacją jest ginekologia, laryngologia, okulistyka czy inna dziedzina: Dla ochrony pacjentów, w gabinetach lekarskich obowiązują wysokie normy higieny dotyczące przygotowywania narzędzi medycznych. Z tego względu personel medyczny musi mieć pewność, że narzędzia zostaną przygotowane w sposób higieniczny. Rozwiązania systemowe Miele Professional pomagają w łatwy sposób wprowadzić do codziennej praktyki niezawodne przygotowywanie narzędzi przy powtarzalnych wynikach.

Ein Dermatologe untersucht die Haut der Augenpartie einer Patientin.
Ein Tierarzt untersucht das Ohr eines Hundes.
Eine Gynäkologin hört den Bauch einer schwangeren Frau mit einem Stetoskop ab.

Szyte na wymiar: system4Med

Nasze wieloletnie doświadczenie kładzie podwaliny pod kompleksowe koncepcje dla branży medycznej, które składają się z innowacyjnych urządzeń, komponentów do konkretnych narzędzi, silnych chemikaliów procesowych ProCare Med oraz kompetentnej i szybkiej obsługi serwisowej. Firma Miele Professional jest wszechstronnym partnerem Twojego gabinetu.

Zoptymalizowane pod kątem Twojej dziedziny specjalizacji

Jeden system do wielu obszarów zastosowań. Połączenie urządzenia czyszczącego i  dezynfekującego Miele Professional, sterylizatorów i chemikaliów procesowych ProCare Med zapewnia całkowite spełnienie wymagań medycznych i higienicznych. Różnorodność komponentów umożliwia sprawne przygotowywanie specjalistycznych narzędzi przy niewielkim nakładzie pracy.

Skorzystaj z dużej ładowności i szybkości działania urządzeń czyszczących i dezynfekujących. Ponadto krótkie czasy trwania programów sterylizatorów i najnowocześniejsza technologia suszenia przyczyniają się do szybkiej dostępności narzędzi.

Dostosowane do każdej potrzeby

Stosowane narzędzia są równie zróżnicowane co poszczególne dziedziny specjalizacji. Aby osiągnąć dobre wyniki podczas higienicznego przygotowywania, należy pokonać indywidualne wyzwania. Specjalne programy dla określonej dziedziny specjalizacji i komponenty przystosowane do konkretnych narzędzi umożliwiają przygotowywanie materiałów z uwzględnieniem sposobu wykonania wyposażenia. Od drobnych narzędzi MIC i narzędzi okulistycznych z diodami świecącymi po wyroby porowate i narzędzia z pustką – urządzenia czyszczące i dezynfekujące oraz sterylizatory sprostają każdemu wyzwaniu. 

* Promocja obowiązuje przy zakupie modeli PG 8582, Cube i Cube X. Płatność w gotówce jest wykluczona. Czas trwania promocji: 1.9. – 31.12.2022 r. Możliwość udziału w promocji przysługuje klientom komercyjnym/prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, którzy po zakupie jednego z urządzeń promocyjnych przekażą Miele kopię faktury z danymi wymaganymi do realizacji płatności online w terminie do 30 dni od daty wystawienia faktury na stronie: www.miele-professional.de

Promocja

Rozwiązanie systemowe dla Twojej dziedziny specjalizacji: teraz na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach!*

Eine medizinische Fachangestellt steht vor einer Aufbereitungszeile, wo ein Reinigungs- und Desinfektionsgerät sowie ein Sterilisator stehen.

Zaoszczędź teraz nawet do 9 900 PLN!

Zaoszczędź 6 200 PLN przy zakupie PG 8582 i 9 900 PLN przy zakupie Cube lub Cube X. Przy zakupie chemikaliów procesowych otrzymasz również rabat w wysokości 15%.

Dowiedz się więcej na temat urządzeń promocyjnych

Odpowiednie chemikalia procesowe do Twojego zastosowania

Chemikalia procesowe Miele ProCare Med są specjalnie dostosowane do wymagań związanych z przygotowywaniem narzędzi: od obróbki wstępnej poprzez czyszczenie i neutralizację po pielęgnację ręczną – oferta ProCare Med obejmuje wszystkie etapy procesu czyszczenia i pielęgnacji narzędzi medycznych.

Poznaj chemikalia procesowe ProCare Med

* Promocja obowiązuje przy zakupie modeli PG 8582, Cube i Cube X. Płatność w gotówce jest wykluczona. Czas trwania promocji: 1.4. – 31.07.2022 r. Możliwość udziału w promocji przysługuje klientom komercyjnym/prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, którzy po zakupie jednego z urządzeń promocyjnych przekażą Miele kopię faktury z danymi wymaganymi do realizacji płatności online w terminie do 30 dni od daty wystawienia faktury na stronie: www.miele-professional.de

Urządzenia promocyjne

PG 8582

Urządzenie czyszczące i dezynfekujące PG 8582 to nasze uniwersalne rozwiązanie do czyszczenia i dezynfekcji narzędzi. Bezbłędna współpraca mechaniki mycia, czujników i programów dostosowanych do konkretnych zastosowań zapewnia doskonałe rezultaty przygotowywania.

Do urządzeń

Model Performance

Model Cube przekonuje krótkimi czasami cyklów, optymalnymi rezultatami suszenia i niskimi wartościami zużycia. Kompaktowy mały sterylizator oferuje wiele pomocnych funkcji dla wydajnych procesów sterylizacji, jest dostępny w dwóch rozmiarach komór (17 i 22 l) i zoptymalizowany jako centralna część bardziej kompleksowego rozwiązania systemowego całego obiegu narzędzi w małych i średnich praktykach.

Do urządzeń

Model Premium

Model Premium Cube X dzięki krótkim cyklom programu, najnowocześniejszej technologii suszenia, prostej obsłudze i uruchamianiu programowalnych procedur ułatwia przebieg pracy w praktykach i klinikach. Urządzenie jest dostępne w dwóch rozmiarach komory (17 i 22 l), posiada zaawansowaną technologię sieciową, a także oferuje szereg dodatkowych funkcji.

Do urządzeń

Materiały do pobrania

Aktualne materiały do pobrania

Tutaj znajdują się najnowsze materiały do pobrania na temat rozwiązań medycznych Miele Professional.

BroszuraUlotkaZobacz ciekawe filmy na temat naszych rozwiązań

Kontakt

Kontakt z nami

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, wyślij wiadomość e-mail lub zadzwoń do nas pod bezpłatny numer.

Na konsultacje możesz się również umówić na miejscu z jednym z naszych Partnerów Miele Professional.

Formularz kontaktowyWyszukiwanie sprzedawcy