Żeglarz obsługujący linę na żaglówce.

Rozwiązania dla branży offshore i żeglugi pełnomorskiej

Strona startowaBranżeInne branżeOffshore i żegluga pełnomorska

Cenione na całym świecie rozwiązania dla branży offshore i żeglugi pełnomorskiej od Miele Professional

Z dala od stałego lądu muszą zostać wypełnione specjalne wymagania, aby zmywarki i pralnice spełniały swoje role. Miele Professional oferuje odpowiednie urządzenia do użytku na statkach i platformach wiertniczych. Jako dostawca rozwiązań systemowych Miele oferuje również odpowiednie akcesoria i materiały eksploatacyjne z jednego źródła. Uzupełnieniem oferty jest rzetelny serwis. Wyszkolony personel serwisowy jest dostępny prawie na całym świecie, a centra serwisowe zostały utworzone we wszystkich głównych portach.

Znajdź idealne rozwiązania

Przetestowane pod kątem zastosowań w żegludze pełnomorskiej

Żegluga pełnomorska i żeglarstwo

Rozwiązania dla branży żeglugi pełnomorskiej. Niezależnie od tego, czy chodzi o superjachty, statki wycieczkowe czy statki handlowe – oferujemy rozwiązania dostosowane do konkretnych wymagań.

Offshore

Spełniają najwyższe wymagania materiałowe i są przystosowane do trudnych warunków pracy. Kluczowe znaczenie mają tu niezawodność, szybkość i ekonomiczność.

Serwis

Ogólnoświatowy serwis – gęsta sieć punktów serwisowych jest w stanie zapewnić serwis na miejscu w ciągu zaledwie 24 godzin.

Polecane produkty

Znajdź idealne produkty, które spełniają nawet najwyższe wymagania w zakresie jakości. Urządzenia dla branży offshore i morskiej są przystosowane do trudnych warunków pracy.

Potrzebujesz indywidualnej konsultacji?

Chcesz podnieść jakość codziennego reprocesowania lub obniżyć koszty? W ofercie mamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb – zapraszamy do kontaktu!

Multimedia i materiały do pobrania
Obserwuj nas