Nowości

Go beyond the ordinary

Perfekcja zdefiniowana na nowo.

Odkryj nasze najbardziej intuicyjne urządzenia do zabudowy kuchennej. Poznaj Generację 7000. Tylko najbardziej intuicyjna technologia może wyzwolić tyle kreatywności. #LifeBeyondOrdinary

Odkryj teraz

Wprowadzenie urządzeń do zabudowy kuchennej generacji 7000

Jeszcze więcej innowacji

Wierzymy, że w dążeniu do osiągania doskonałości limity nie istnieją. Udowadniamy to dzięki naszej pionierskiej technologii, wyrafinowanemu wzornictwu i najwyższej jakości. Teraz z generacją 7000 kolejny raz wyznaczamy nowe standardy.

Odkryj teraz

Zmywarki Miele G 7000 z systemem AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk®

Światowa nowość!

Nowe zmywarki G 7000 potrafią to, czego nie potrafi żadna tradycyjna zmywarka. Innowacyjny system AutoDos dozuje dzięki PowerDisk® zawsze optymalną ilość środków myjących w każdym procesie zmywania. W celu uzyskania doskonałej synergii mycia, suszenia i ochrony naczyń. #LifeBeyondOrdinary

Odkryj teraz

Limity? Nie istnieją!

Poznaj innowacje Miele - pralki W1 TwinDos®

#LifeBeyondOrdinary
Marina Kazankova rekordzistka świata we freedivingu, ustanawia nowe standardy w swojej dziedzinie. Dokładnie tak jak urządzenia Miele - pralka W1 z systemem automatycznego dozowania TwinDos® oraz z oryginalnymi środkami UltraPhase 1 i 2. Poznaj innowacyjne pralki W1 Miele.

Poznaj nowe pralki Miele

Poznaj odpowiednią pielęgnację dla Twoich ubrań

Tkaniny wyglądają jak nowe!

Nowość od Miele! Caps CottonRepair - specjalny środek do prania tkanin bawełnianych do usuwania zmechaceń, odświeżenia kolorów i jasność tkanin.

Dowiedz się więcej
Miele Scout RX2

Dom gotowy na Twój powrót

Nowy robot sprzątający Miele Scout RX2

Ciesz się wolnością! Nowy robot sprzątający Miele Scout RX2 z Quattro Cleaning Power i MobieleControl zadba o Twój dom. Nieważne gdzie jesteś - Twoje podłogi zawsze będą czyste.

Dowiedz się więcej o nowym robocie MielePobierz broszurę RX2
płyta z wyciągiem nablatowym Miele

Nieograniczony komfort gotowania

Odkryj TwoInOne! Od kwietnia na polskim rynku.

Uznana technologia indukcyjna Miele z elastycznymi strefami grzejnymi PowerFlex w kombinacji z wydajnym wyciągiem. To nowa płyta TwoInOne. Gwarantowana swoboda planowania - płytę można wpasować w blat lub zabudować na blacie w wersji bezramowej.

Zobacz więcejOdkryj TwoInOne
Miele SmartLine

SmartLine Miele

Odkryj nowy zestaw płyt SmartLine od kwietnia 2018r.

Dzięki jednolitemu i eleganckiemu wzornictwu na bazie szkła wszystkie elementy można dowolnie zestawić. Urządzenia Miele SmartLine pozwolą stworzyć kuchnię marzeń.

Zobacz urządzenia SmartLineOdkryj SmartLine -video

Ekspresy wolnostojące Miele CM5

Zasmakuj przyjemności.

Ponadczasowy design dla każdego wnętrza: elegancki ObsidianBlack, oryginalny RoseGold PearlFinish i nowoczesny GraphitGrey PearlFinish. Kompaktowy model CM5 wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem.

Zobacz więcej

Suszarki Miele T1 Active

Delikatne, oszczędne i ekologiczne.

Unikalny bęben o strukturze plastra miodu, klasa efektywności energetycznej A++ oraz wyjątkowo korzystna cena. Zapraszamy do świata suszarek Miele z pompą ciepła.

Dowiedz się więcej o suszarkach T1 Active

Nowa linia urządzeń Miele Ranges


Zapraszamy do poznania nowej, wyjątkowej linii Miele Ranges - dzięki stalowym elementom wykończeniowym urządzeń doskonale wpisują się w aktualne trendy we wnętrzarstwie.

Odkryj Miele RangesMiele Ranges- broszura

Kawa Miele Black Edition

Czysta przyjemność picia kawy

Dzięki Miele każdy może poczuć się jak profesjonalny barista. Wysokiej jakości ekspres i doskonała mieszanka kawowa tworzą idealny duet, który zapewni wyjątkową przyjemność picia kawy.

Dowiedz się więcej

Miele@home - czas na prawdziwą wolność

Nie ma znaczenia, czy jesteś w domu czy w drodze - Twoje urządzenia domowe nigdy Cię nie zawiodą. Łączenie urządzeń oferuje wiele nowych możliwości, które dynamicznej codzienności nadają większy komfort, jakość życia i bezpieczeństwo.

Poznaj system Miele@homeMiele@home - prospekt

To jest ten czas. Czas na Miele

Odkryj nowe pralki i suszarki Miele Classic

Nowoczesny panel sterowania, atrakcyjny design oraz rewolucyjne funkcje to główne wyróżniki nowych pralek W1 i suszarek T1. To nie tylko wygoda użytkowania, ale także rozwiązania zapewniające najwyższy poziom energooszczędności.

Dowiedz się więcej o nowej linii ClassicPralki i suszarki Classic - prospekt

Dozowanie, pranie i suszenie: jeden przycisk i gotowe

Nowe pralko-suszarki od Miele

Połączenie niezwykle wydajnej technologii PowerWash i energooszczędnego suszenia kondensacyjnego gwarantuje optymalne pranie i suszenie w bardzo krótkim czasie. Rezultat: WT1 wypierze i wysuszy 4 kg w zaledwie 2:59 h. Model XL potrzebuje 3:29 h na 5 kg.

Poznaj nowe pralko-suszarkiPralko-suszarki WT1 - prospekt