Nowości

Nowy bezworkowy Boost CX1

Skuteczny. Kompaktowy. Mobilny.

Wysoka efektywność odkurzania w kompaktowej formie.
Nowy bezworkowy Boost CX1 dotrze nawet do trudno
dostępnych miejsc i jest niezwykle poręczny.

Zobacz więcej

Nowe ekspresy CM6 MilkPerfection

Aromatyczna kawa z perfekcyjną mleczną pianką

Ekspres, który zadowoli każdego smakosza kawy! Pełen komfort użytkowania zapewniają inteligentne rozwiązania, praktyczne funkcje i szeroki wybór aż 21 napojów.

Zobacz więcej

Nowa etykieta energetyczna UE

Razem dla lepszej przyszłości

Od marca 2021 r. nowe etykiety energetyczne dla zmywarek, urządzeń chłodniczych, chłodziarek do wina, pralek i pralko-suszarek poprawią porównywalność etykiet i przejrzystość dla konsumentów. Przegląd głównych zmian w etykietach energetycznych można znaleźć tutaj.

Dowiedz się więcej

Nowe pralki i suszarki ModernLife

Inteligentna pielęgnacja prania.

Innowacja Wash2Dry! Suszarka komunikuje się z pralką i na podstawie programu prania automatycznie ustawia właściwy program suszenia. Wybierz intuicyjne urządzenia, które oferują maksymalny komfort obsługi.

Zobacz więcej

Nowe zmywarki G5000

Najwyższa skuteczność zmywania

Energooszczędność, efektywność, elastyczność - to charakteryzuje zmywarki Miele G5000. Nowe modele łączą najbardziej pożądane przy wyborze zmywarki zalety i są testowane na 20 lat użytkowania!

Zobacz więcej

Nowe ekspresy Miele CM5 Silence

Nowoczesne i ciche ekspresy wolnostojące

Ponadczasowy design dla każdego wnętrza: klasyczny ObsidianBlack, elegancki RoseGold PearlFinish, oryginalny BlackBerry red i nowoczesny AluSilver Metallic. Kompaktowy model CM5 wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i intuicyjną obsługą.

Zobacz więcej
ArtLine

Nowe pralki W1 Active

Pierwsze pralki Miele wyprodukowane w Polsce

Nowe pralki W1 Active to nowoczesny design, intuicyjna obsługa
i optymalna pojemność 7 kg. W modelach WCA 030 i WSA 023 zastosowano wysokiej klasy materiały i innowacyjną technologię, gwarantując najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Zobacz więcej

Odkurzacz bezprzewodowy Triflex HX1

Odkryj naszą najnowszą innowację. Pierwszy odkurzacz bezprzewodowy Triflex HX1 od Miele o unikalnej konstrukcji 3w1. Dla maksymalnej elastyczności i nadzwyczajnych rezultatów.

Odkryj teraz

Nasza najbardziej intuicyjna generacja

Perfekcja zdefiniowana na nowo.

Odkryj nasze najbardziej intuicyjne urządzenia do zabudowy kuchennej. Poznaj Generację 7000. Tylko najbardziej intuicyjna technologia może wyzwolić tyle kreatywności.

Odkryj teraz

Wprowadzenie urządzeń do zabudowy kuchennej generacji 7000

Jeszcze więcej innowacji

Wierzymy, że w dążeniu do osiągania doskonałości limity nie istnieją. Udowadniamy to dzięki naszej pionierskiej technologii, wyrafinowanemu wzornictwu i najwyższej jakości. Teraz z generacją 7000 kolejny raz wyznaczamy nowe standardy.

Odkryj teraz

Zmywarki Miele G 7000 z systemem AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk®

Światowa nowość!

Nowe zmywarki G 7000 potrafią to, czego nie potrafi żadna tradycyjna zmywarka. Innowacyjny system AutoDos dozuje dzięki PowerDisk® zawsze optymalną ilość środków myjących w każdym procesie zmywania. W celu uzyskania doskonałej synergii mycia, suszenia i ochrony naczyń. #LifeBeyondOrdinary

Odkryj teraz

Limity? Nie istnieją!

Poznaj innowacje Miele - pralki W1 TwinDos®

#LifeBeyondOrdinary
Marina Kazankova rekordzistka świata we freedivingu, ustanawia nowe standardy w swojej dziedzinie. Dokładnie tak jak urządzenia Miele - pralka W1 z systemem automatycznego dozowania TwinDos® oraz z oryginalnymi środkami UltraPhase 1 i 2. Poznaj innowacyjne pralki W1 Miele.

Poznaj nowe pralki Miele

Poznaj odpowiednią pielęgnację dla Twoich ubrań

Tkaniny wyglądają jak nowe!

Nowość od Miele! Caps CottonRepair - specjalny środek do prania tkanin bawełnianych do usuwania zmechaceń, odświeżenia kolorów i jasność tkanin.

Dowiedz się więcej
Miele Scout RX2

Dom gotowy na Twój powrót

Nowy robot sprzątający Miele Scout RX2

Ciesz się wolnością! Nowy robot sprzątający Miele Scout RX2 z Quattro Cleaning Power i MobieleControl zadba o Twój dom. Nieważne gdzie jesteś - Twoje podłogi zawsze będą czyste.

Dowiedz się więcej o nowym robocie MielePobierz broszurę RX2
płyta z wyciągiem nablatowym Miele

Nieograniczony komfort gotowania

Odkryj TwoInOne! Od kwietnia na polskim rynku.

Uznana technologia indukcyjna Miele z elastycznymi strefami grzejnymi PowerFlex w kombinacji z wydajnym wyciągiem. To nowa płyta TwoInOne. Gwarantowana swoboda planowania - płytę można wpasować w blat lub zabudować na blacie w wersji bezramowej.

Zobacz więcejOdkryj TwoInOne
Miele SmartLine

SmartLine Miele

Odkryj nowy zestaw płyt SmartLine od kwietnia 2018r.

Dzięki jednolitemu i eleganckiemu wzornictwu na bazie szkła wszystkie elementy można dowolnie zestawić. Urządzenia Miele SmartLine pozwolą stworzyć kuchnię marzeń.

Zobacz urządzenia SmartLineOdkryj SmartLine -video

Suszarki Miele T1 Active

Delikatne, oszczędne i ekologiczne.

Unikalny bęben o strukturze plastra miodu, klasa efektywności energetycznej A++ oraz wyjątkowo korzystna cena. Zapraszamy do świata suszarek Miele z pompą ciepła.

Dowiedz się więcej o suszarkach T1 Active

Nowa linia urządzeń Miele Ranges


Zapraszamy do poznania nowej, wyjątkowej linii Miele Ranges - dzięki stalowym elementom wykończeniowym urządzeń doskonale wpisują się w aktualne trendy we wnętrzarstwie.

Odkryj Miele RangesMiele Ranges- broszura

Kawa Miele Black Edition

Czysta przyjemność picia kawy

Dzięki Miele każdy może poczuć się jak profesjonalny barista. Wysokiej jakości ekspres i doskonała mieszanka kawowa tworzą idealny duet, który zapewni wyjątkową przyjemność picia kawy.

Dowiedz się więcej

Miele@home - czas na prawdziwą wolność

Nie ma znaczenia, czy jesteś w domu czy w drodze - Twoje urządzenia domowe nigdy Cię nie zawiodą. Łączenie urządzeń oferuje wiele nowych możliwości, które dynamicznej codzienności nadają większy komfort, jakość życia i bezpieczeństwo.

Poznaj system Miele@homeMiele@home - prospekt

To jest ten czas. Czas na Miele

Odkryj nowe pralki i suszarki Miele Classic

Nowoczesny panel sterowania, atrakcyjny design oraz rewolucyjne funkcje to główne wyróżniki nowych pralek W1 i suszarek T1. To nie tylko wygoda użytkowania, ale także rozwiązania zapewniające najwyższy poziom energooszczędności.

Dowiedz się więcej o nowej linii ClassicPralki i suszarki Classic - prospekt

Dozowanie, pranie i suszenie: jeden przycisk i gotowe

Nowe pralko-suszarki od Miele

Połączenie niezwykle wydajnej technologii PowerWash i energooszczędnego suszenia kondensacyjnego gwarantuje optymalne pranie i suszenie w bardzo krótkim czasie. Rezultat: WT1 wypierze i wysuszy 4 kg w zaledwie 2:59 h. Model XL potrzebuje 3:29 h na 5 kg.

Poznaj nowe pralko-suszarkiPralko-suszarki WT1 - prospekt