Elastyczność zabudowy

Wyciąg nablatowy SmartLine możemy zamontować w dolnej szafce i łączyć w dowolnych kombinacjach.  Nowość stanowi fakt, że wyciąg ten można także dowolnie łączyć z elementami SmartLine oraz płytą grzejną o szerokości 60 cm. Dodatkowo urządzenie można łączyć z urządzeniami gazowymi. FlameGuard to magnetyczna osłona, która zapobiega niebezpiecznemu zasysaniu płomieni gazowych. Podobnie jak inne elementy wyciąg nablatowy ma głębokość 52 cm i dysponuje sterowaniem SmartSelect.
Wiele możliwości zabudowy
Wyciąg nablatowy Miele oferuje elastyczność pod każdym względem: Wentylator umieszczony w cokole nadaje się do wydajnego obiegu otwartego równie dobrze, jak do trybu zamkniętego np. w domach pasywnych.. Oprócz wielu technicznych zalet wyciąg nablatowy, ze względu na swoją kompaktową budowę, oferuje zupełnie nowe możliwości instalacyjne. W szafce podblatowej wymaga on niewielkiej przestrzeni i pozostawia jeszcze wystarczającą ilość miejsca na szuflady.
Łatwe czyszczenie
Wszystkie ruchome elementy wyciągu nablatowego można łatwo zdemontować i umyć w zmywarce.
System kanałów do wentylatora cokołowego
W zestawie system płaskokanałowy (222 x 89 mm), doprowadzający powietrze do wentylatora cokołowego. System składa się z następujących elementów: 1 kolanko rurowe 90° poziome, 1 kolanko rurowe 90° pionowe, 1 złączka prosta 50 cm (możliwość indywidualnego skrócenia) i 1 łącznik przejściowy z profilu prostokątnego na okrągły do wentylatora cokołowego.
Filtry tłuszczu ze stali szlachetnej
Wyciągi nablatowe Miele są wyposażone w 10-warstwowy stalowy filtr tłuszczu. Wierzchnia warstwa oraz ramka filtra wykonane są z wysokowartościowej stali szlachetnej. Podczas wygodnego czyszczenia filtra tłuszczu w zmywarce nie powstają żadne widoczne przebarwienia. Dzięki temu filtry tłuszczu Miele przez długi czas zachowują swój nienaganny wygląd.
Silnik ECO
W Miele w pakiecie ECO zastosowany został silnik prądu stałego, który w porównaniu do tradycyjnych silników pracuje nawet do 70 % oszczędniej. Dzięki tej technologii jest on szczególnie cichy i tak samo wydajny, jak wszystkie wentylatory stosowane w Miele.
Miele CleanCover
Za filtrami tłuszczu znajduje się Miele CleanCover: zamiast ostrych metalowych krawędzi i podzespołów elektrycznych jest tu tylko zamknięta, gładka powierzchnia. Jest ona wyjątkowo łatwa do czyszczenia i zapobiega dotknięciu kabli i elementów silnika. Miele zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.
Klasa efektywności energetycznej
Etykieta energetyczna informuje o ekonomiczności i wydajności Państwa wyciągu nablatowego. Urządzenia Miele osiągają najlepsze wartości w zakresie przepływu powietrza i efektywności filtrów tłuszczu.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu