Skomponuj swój zestaw!

SmartSelect
Szybkie i intuicyjnie wybieranie poziomów mocy i czasów. Do każdej strefy grzejnej przyporządkowany jest podświetlony na żółto rząd cyfr. W ten sposób zapewniona jest dobra czytelność pod każdym kątem. Czasy timera są jeszcze wygodniejsze do ustawienia dzięki oddzielnemu wybieraniu minutnika i automatyce wyłączania oraz trzymiejscowym wskazaniom.
Metalowe pokrętło
Wysokiej jakości pokrętła metalowe zapewniają kontrast z eleganckim wzornictwem elementów gazowych linii SmartLine. Podkreślają one profesjonalnych charakter i umożliwiają wygodną obsługę.
Możliwości elastycznej zabudowy
Elementy SmartLine Miele fascynują szczególnym wzornictwem i cechami użytkowymi. Pomimo samodzielnej funkcjonalności każdego pojedynczego urządzenia wszystkie modele wyglądają, jakby pochodziły z jednej formy. W zabudowie kombinowanej uzyskuje się homogeniczny zestaw urządzeń. Forma montażu (wpasowanie w blat lub nablatowo) nie ma znaczenia, każda kuchnia staje się perłą designu!
Możliwość łączenia z klasyczną płytą grzejną
Dopasowanie głębokości urządzeń i sterowania SmartSelect sprawia, że mogą Państwo teraz łączyć elementy SmartLine z indukcyjną płytą do gotowania o klasycznej szerokości 60 cm. Tym samym zapewniona zostaje nieograniczona możliwość kombinacji i niespotykana do tej pory elastyczność.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu