Optymalna pielęgnacja urządzeń Miele.

Pralka
Chcieliby Państwo, żeby pranie uprane w Państwa pralce zawsze było idealnie czyste? Aby Państwa pralka działała perfekcyjnie przez długie lata, należy w regularnych odstępach czasu przeprowadzać jej regularne czyszczenie. Za pomocą środka czyszczącego Miele dla pralek zbędne osady zostaną usunięte bez śladu. Środki Miele pielęgnują urządzenie i sprawiają, że dłużej wygląda jak nowe.
Zmywarki do naczyń
Perfekcyjne wyniki mycia mogą zostać osiągnięte tylko w higienicznie czystej zmywarce. Dlatego ważne jest regularne oczyszczanie urządzenia z tłuszczu i osadów kamienia. Do tego celu służą środki do czyszczenia oraz pielęgnacji zmywarek. Zostały one stworzone specjalnie dla zmywarek Miele i gwarantują higieniczną czystość nawet w starszych urządzeniach.
Urządzenia do zabudowy
Przy codziennym użytkowaniu urządzeń mogą powstawać trudne do usunięcia zabrudzenia. Aby je usunąć nie uszkadzając przy tym czyszczonej powierzchni konieczne są bezpieczne i skuteczne detergenty. Do czyszczenia oraz pielęgnacji urządzeń do zabudowy stworzyliśmy specjalną linię środków, które nie tylko czyszczą, ale też pielęgnują myte powierzchnie.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu