Intuicyjna obsługa wyciągów Miele

SmartControl 
Wysoka jakość i funkcjonalność: ciesz się wygodną obsługą dotykową Touch z żółtym wyświetlaczem. Pod względem kolorystyki i sposobu obsługi idealnie pasuje do płyt grzejnych Miele ze SmartSelect i świetnie sprawdza się w połączeniu z Con@citivity i aplikacją Miele.    
Obsługa dotykowa Miele ComfortControl umożliwia wygodną zamianę wielu ustawień, np. włączanie lub wyłączanie wyciągu kuchennego lub wybieranie prędkości wentylatora przez dotknięcie palcem. W ten sam sposób można również sterować oświetleniem. W zależności od modelu ComfortControl można używać z Con@ctivity i aplikacją Miele, co umożliwia ustawienie czasu pracy lub wywołanie wskazania filtra. 
EasySwitch 
Ustawienie odpowiedniej prędkości wentylatora, czy też oświetlenia wyciągu Miele – sterowanie EasySwitch umożliwia wybieranie wszystkich podstawowych funkcji za pomocą przycisków dotykowych. Przyjemne w dotyku elementy sterujące sprawia, że obsługa przebiega niezwykle szybko i łatwo. W zależności od modelu można używać Con@ctivity i aplikacji Miele, co umożliwia ustawienie czasu pracy lub wywołanie wskazania filtra. 
SmartControl White 
Niezwykła wygoda obsługi: sterowanie wyciągiem kuchennym odbywa się przy użyciu panelu obsługi dotykowej z białym wyświetlaczem o eleganckim designie. Dzięki swojej kolorystyce i sposobowi działania idealnie pasuje do płyt grzejnych Miele z SmartSelect White i doskonale nadaje się do stosowania z Con@citvity i aplikacją Miele.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu