Miele Global Services

MGS

Miele Global Services

Miele Global Services (MGS) to intensywnie rozwijający się Shared Service Center dla spółek grupy Miele. Od 2019 roku firma świadczy usługi
w obszarze zobowiązań, należności, księgi głównej oraz controllingu. Miele Global Services koncentruje się na zaawansowanych procesach i ma wiodącą rolę w ich standaryzacji, optymalizacji i automatyzacji.

Działalność

W pierwszym etapie działalności Miele Global Services skupia się na obsłudze spółek europejskich, zaś w dalszej kolejności planuje rozszerzenie usług na pozostałe kontynenty. Misją firmy jest ciągła optymalizacja świadczonych usług oraz wspieranie rozwoju pracowników, aby być wiarygodnym partnerem biznesowym
dla spółek grupy Miele.

Profesjonalny zespół

Pracownicy Miele Global Services to zespół wykwalifikowanych
i zmotywowanych osób z biegłą znajomością języków obcych. Firma oferuje obsługiwanym klientom profesjonalne usługi w obszarze księgowości i jest gwarantem zgodność działań z przepisami międzynarodowymi oraz wewnętrznymi regulacjami Miele.

Dołącz do Miele Global Services

Biuro Miele Global Services zlokalizowane jest w Poznaniu
w jednym z nowocześniejszych poznańskich kompleksów biurowych. Komfortowe warunki pracy zapewnia działanie w zgodzie z ideą Work Life Balance, elastyczne godziny pracy czy zestaw benefitów dedykowanych również członkom rodzin. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu Miele Global Services:

Aplikuj!