Firma Miele prezentuje nowe modele robota sprzątającego Scout RX2

sierpień 2018

Zawsze gotowy do sprzątania!

Czy sprzątanie może być przyjemne? Oczywiście! Zwłaszcza, gdy użyjemy robota sprzątającego, który bez naszego udziału odkurzy dokładnie całą powierzchnię mieszkalną. Wygoda, niski poziom hałasu, a także precyzja odkurzania to podstawowe zalety najnowszych robotów sprzątających w ofercie Miele – Scout RX2 i Scout RX2 Home Vision.


Miele Scout RX to niezwykle skuteczny, nowoczesny robot sprzątający, którego design idealnie współgra z niewielkimi przestrzeniami pod i między meblami. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi – zaledwie 8,5 cm wysokości – dotrze do każdego zakamarka, a odporna na zarysowania i odciski palców obudowa jest wytrzymała i estetyczna.
Robot Miele wyposażony jest w zapewniający wysoką wydajność czyszczenia system Quattro Cleaning Power (4-stopniowy system sprzątania). System ten tworzą szczotki boczne, walec szczotkowy, przedni i tylny otwór ssący oraz bezszczotkowy silnik. Szczotki boczne są zamontowane na ruchomych ramionach bocznych, które wystają poza urządzenie. Pozwala to na bezproblemowe czyszczenie przestrzeni w kątach i przy brzegach. Jeśli Scout RX2 natrafi na przeszkodę, szczotki boczne cofną się.
Uzupełnienie Quattro Cleaning system w przypadku Scout RX2 stanowi inteligentna funkcja rozpoznawania rodzaju podłogi, pozwalająca na dostosowanie się urządzenia podczas jazdy do różnych rodzajów podłoża. Aby zapewnić najlepsze rezultaty sprzątania system zwiększa siłę ssania na dywanach. Jeżeli Scout RX2 najedzie na twardą podłogę, wtedy powraca do trybu oszczędnego. W ten sposób pracuje wyjątkowo wydajnie i energooszczędnie.
Doskonałe efekty odkurzania robota Scout RX2 to również zasługa systemu 3D Smart Navigation. Kamery i odpowiednie oprogramowanie sprawiają, że Scout RX2 porusza się inteligentnie i systematycznie po pomieszczeniach, dzięki czemu użytkownicy mają pewność, że dotrze w każde miejsce.
Robot sprzątający Miele zapewnia doskonałe czyszczenie każdej powierzchni. Model Scout RX2 zapewnia 60 minut ciągłej pracy, zaś model RX2 Home Vision może pracować przez 120 minut.
Robot Miele dba nie tylko o czystość podłóg. Dzięki funkcji Furniture Protection robot chroni meble, a także siebie przed spadkiem z wysokości. 7 czujników podczerwieni umieszczonych z przodu oraz system kamer sprawiają, że RX2 rozpoznaje obiekty, chroniąc je przed uszkodzeniem. Z kolei 3 czujniki podczerwieni umieszczone pod urządzeniem skanują drogę przejazdu, dzięki czemu robot rozpoznaje przeszkody i spadki wysokości większe niż 4 cm.
Komfort obsługi urządzenia wspomaga sterowanie z poziomu smartfona lub innego urządzenia mobilnego za pomocą Wi-Fi i aplikacji mobilnej Miele Scout RX2 App, dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android. Dzięki Mobile Control użytkownicy mogą na ekranie urządzenia mobilnego sprawdzić wszystkie najważniejsze informacje, np. w jakim trybie aktualnie znajduje się robot, czy też kiedy rozpocznie się kolejne sprzątanie. Wystarczy kliknąć 2 razy, by wybrać tryb sprzątania i włączyć RX2. Ponadto za pomocą funkcji timer można zaprogramować czas rozpoczęcia pracy. Dzięki Home Mapping – tworzeniu interaktywnej mapy podczas sprzątania - w aplikacji mobilnej można sprawdzić również, gdzie aktualnie znajduje się urządzenie oraz które obszary zostały już posprzątane. Dodatkowo model RX2 Home Vision, dzięki wbudowanej kamerze umożliwia podgląd na żywo tego, co dzieje się w domu. Dane są transmitowane w czasie rzeczywistym i kodowane ze względu na bezpieczeństwo.
Scout RX2 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: Grafitowym Pearl Finish (Scout RX2 Home Vision) oraz Czerownym mango (Scout RX2).


Cena detaliczna brutto Scout RX2 – 3 299,00
Cena detaliczna brutto Scout RX2 Home Vision – 3 999,00

Pobierz plik pdf
Osoba kontaktowa