Suszenie w rozmiarze XL – nowe propozycje urządzeń od Miele

październik 2018

Suszenie w rozmiarze XL – nowe propozycje urządzeń od Miele

 

Nowe suszarki Miele – idealne rozwiązanie dla rodziny

 

Wypełnione po brzegi brudnymi ubraniami walizki po powrocie z wakacji czy przygotowanie garderoby dziecka na nowy rok szkolny to spore wyzwanie. Jak szybko i sprawnie poradzić sobie z nadmiarem prania czy z pogniecionymi ubraniami? Z pomocą przychodzi firma Miele, która wprowadza do sprzedaży nowe modele suszarek bębnowych – TDD 230 WP Active Family o załadunku 8 kg oraz TCJ 690 WP o ładowności 9 kg, która dodatkowo zadba o przyjemny zapach odzieży dzięki nowej funkcji FragranceDos2, dostępnej tylko w Miele.

TDD 230 WP Active Family – wszystko, czego potrzebuje rodzina

Miele TDD 230 WP Active Family to najnowsza suszarka Miele, która nie tylko perfekcyjnie wysuszy pranie, ale także zadba o tkaniny. Idealnie sprawdzi się po powrocie z wakacji, kiedy mamy do wysuszenia znacznie więcej prania niż na co dzień, a to dzięki ładowności aż 8 kg! Poza dużym załadunkiem nowa suszarka oferuje najważniejsze funkcje i programy Miele, które są gwarancją najwyższej jakości suszenia. Użytkownicy nowego modelu dzięki FragranceDos, będą mogli cieszyć się ulubionym zapachem dozowanym w specjalnych kapsułkach Miele. Doskonałym ułatwieniem, szczególnie po powrocie z wakacji, będzie funkcja Prasowanie wstępne, która zmniejszy potrzebę prasowania ubrań po wyjęciu z suszarki. Z kolei o nawet najdelikatniejsze tkaniny zadba specjalny bęben SoftCare z powierzchnią o strukturze plastra miodu. Dodatkowo w Miele TDD 230 WP Active Family zastosowano technologię EcoDry, która gwarantuje stałe niskie zużycie energii i krótkie czasy suszenia przez całe życie urządzenia, a także system PerfectDry, dzięki któremu suszarka określa aktualną zawartość wapnia w wodzie i precyzyjnie dopasowuje do niej parametry suszenia. Miele TDD 230 WP Active Family to także wysoka klasa efektywności energetycznej A++, a także łatwość i intuicyjność użytkowania, co zapewnia sterowanie DirectSensor.

Jeszcze więcej możliwości

Dla dużych rodzin firma Miele przygotowała specjalny model suszarki - TCJ 690 WP, w którym wysuszymy aż 9 kg prania. To jednak nie jedyna zaleta urządzenia z linii wzorniczej ChromeEdition. FragranceDos2 to najnowsze rozwiązanie Miele, które dostarczy jeszcze większych wrażeń zmysłom. Dzięki niemu uzyskamy nie tylko niezwykle miękkie, ale także wyjątkowo pachnące pranie i to w naszym ulubionym zapachu. Możliwość zastosowania wymiennie dwóch kapsułek będzie idealnym rozwiązaniem, zaspakajającym różne gusta domowników.

Nowością w suszarce TCJ 690 WP jest możliwość zdalnego sterowania MobileControl, za pomocą aplikacji Miele@mobile, bez konieczności instalowania dodatkowych modułów. Jeszcze większy komfort dla użytkowników zapewniają rozwiązania Miele mające na celu zmniejszenie potrzeby prasowania nawet o 50%. W modelu TCJ 690 WP mamy do dyspozycji funkcję odświeżania do suchych i mokrych tkanin oraz funkcję ParaFinish do 1 kg tkanin suchych. Dodatkowo możemy skorzystać również z opcji Prasowania wstępnego.

W TCJ 690 WP dostępny jest także zupełnie nowy program „Pościel”, który umożliwia bardziej równomierne suszenie zwłaszcza dużych tekstyliów, a także ułatwia wyjęcie dużych sztuk prania z suszarki.

Na komfort użytkowania wpływa sterowanie ComfortSensor, na które składa się duży wyświetlacz z tekstem w 1-wierszu i dotykowymi przyciskami oraz pokrętło z 12 ustawieniami. Oprócz wszystkich udogodnień dla użytkowników nowej suszarki, Miele zadbało także o energooszczędność. Dzięki zastosowaniu wysoce efektywnego silnika ProfiEco oraz technologii EcoDry, model  TCJ 690 WP może poszczycić się klasą efektywności energooszczędnej na poziomie A+++.

Nowe modele suszarek bębnowych Miele to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Niezależnie od wybranego modelu, zyskujemy wysokiej jakości urządzenie, które sprawi, że codzienne obowiązki staną się mniej uciążliwe. Dodatkową korzyścią z wyboru nowego urządzenia Miele może być także prezent, jaki firma przygotowała dla osób, które zdecydują się zakupić model TCJ 690 WP – voucher do zrealizowania na Miele Shop na dodatkową kapsułkę, dzięki której pranie nabierze wyjątkowej lekkości i zapachu.

 

Cena TDD 230 WP Active Family: 4690 PLN

Cena TCJ 690 WP: 7990 PLN

Pobierz plik pdf
Osoba kontaktowa
Ansprechpartner

Dane kontaktowe

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem materiałów prasowych prosimy o kontakt:


Agencja Star PR
tel.: 600 042 142
e-mail: b.prange@starpr.com.pl

Dowiedz się więcej