WIELE ARGUMENTÓW PRZEMAWIA NA KORZYŚĆ MIELE

Dowiedz się co nas wyróżnia. Od czasu powstania w 1899 roku firma Miele podąża za swoim motto "Immer besser" (Zawsze lepiej). Robimy wszystko, abyśmy byli lepsi niż inni dostawcy,
ale także, abyśmy byli lepsi, niż już jesteśmy. Dla naszych klientów oznacza to pewność,
że wybierając Miele, podjęli dobrą decyzję.

Miele Qualität

Jakość Miele

Perfekcyjne wyniki od ponad 120 lat:
na Miele można polegać. Jako jedyny producent w branży testujemy produkty z myślą o 20-letniej żywotności. W ten sposób zapewniamy ich wyjątkową niezawodność. Klienci na całym świecie pozostają wierni marce Miele i polecają nas innym. W przyszłości będzie tak samo: pod względem trwałości urządzeń nie idziemy na kompromisy.

Die Miele Technik

Technologia Miele

Marka Miele kojarzy się z fascynującą technologią i wyjątkowymi rezultatami przy niskim zużyciu energii. Dotyczy to higienicznej pielęgnacji prania, podłóg
i naczyń, a także przyjemności podczas gotowania i pieczenia. Zapewniają to innowacyjne rozwiązania, dostępne tylko w Miele. Dowodem są liczne wygrane
w renomowanych testach na całym świecie.

Handwerkskunst

Sztuka rzemieślnicza Miele

Miele jest synonimem rzemieślniczego kunsztu, który łączy w sobie precyzję
i zamiłowanie do detali. Urządzenia są wytwarzane z najwyższą starannością
i podlegają wymagającej kontroli jakości. Od uchwytów frezowanych z jednego kawałka metalu, aż do wymiarów nisz, które są dopasowywane do siebie we wszystkich grupach produktów — każdy element jest częścią naszego dążenia do osiągnięcia absolutnej perfekcji.

Miele Design

Design Miele

Miele kojarzy się z wyrazistymi formami, ponadczasową elegancją i intuicyjną obsługą. Czy to klasyczne pokrętło
czy dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości: obsługa urządzeń Miele jest łatwa i komfortowa. U żadnych innych producentów nie znajdziesz porównywalnej różnorodności urządzeń oraz kolorystyki i linii starannie dopracowanych do najróżniejszych frontów meblowych. Nieważne, jak urządzisz swoją kuchnię: Miele zawsze idealnie do niej pasuje.

Miele Service

Serwis Miele

Klienci Miele korzystają z priorytetowego traktowania: gwarantuje to nasz szybki
i efektywny serwis. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego czyszczenia urządzeń Miele lub indywidualnego przeszkolenia w zakresie obsługi, jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Die Marke Miele

Marka Miele

W wielu krajach Miele jest najbardziej pożądaną marką w branży. Na rynku niemieckim została okrzyknięta najlepszą marką wszech czasów („best brand ever“). To zdradza też coś o jej użytkownikach: klienci Miele stawiają wysokie wymagania wobec ochrony środowiska i funkcjonalności urządzeń. Kto kupuje produkty Miele, uosabia świadome podejście do jakości i stylu.