Miele Subskrypcje

Dzięki abonamentowi Miele nie musisz pamiętać o zamawianiu swoich ulubionych detergentów czy kawy do ekspresu. Decydujesz tylko raz, jak często chcesz otrzymywać produkty, a my będziemy je dostarczać w wybranym czasie za darmo do Twojego domu. Płatności za zamówienie dokonasz gotówką u kuriera przy odbiorze zamówienia.

W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji, a także pominąć wybraną dostawę. Każdorazowo przed wysyłką zamówienia otrzymasz od nas e-mail ze wszystkimi informacjami. 

 

 

Subskrypcja detergentów

Zestaw płynów UltraPhase 1 Sensitive i UltraPhase 2 Sensitive

Dzięki tej subskrypcji automatycznie otrzymasz pakiet środków piorących Miele UltraPhase 1 i 2 Sensitive. Zestaw składa się z 3 x UltraPhase 1 Sensitive i 2 x UltraPhase 2 Sensitive. Sam możesz zdecydować, jak często chcesz, aby pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.


Przy zakupie subskrypcji UltraPhase, otrzymasz darmową butelkę TwinDos Care o wartości 59,90 PLN.

Kup teraz

Subskrypcja detergentów

PowerDisk All in 1 - skoncentrowany detergent do zmywarek z funkcją AutoDos

Dzięki tej subskrypcji otrzymasz automatycznie zestaw Powerdisk. Pakiet detergentów składa się z 6 dysków Powerdisk do Twojej zmywarki Miele z funkcją AutoDos. Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.

Przy zakupie subskrypcji PowerDisk, otrzymasz darmowy środek IntenseClean o wartości 44,90 PLN.

Kup teraz

Subskrypcja kawy

BIO Café Crema perfekcyjna do przyrządzenia kremowej kawy.

Dzięki tej subskrypcji otrzymasz automatycznie zestaw kawy Café Crema. W zestawie znajduje się 1 kg kawy - 4 paczki po 250 g.
Sam możesz zdecydować jak często chcesz by pakiet był bezpłatnie dostarczany do Twojego domu.

Kup teraz