Odkurzacze

Co jeszcze należy wiedzieć o odkurzaczach Miele

Zwycięstwa w testach* odkurzaczy Miele

Ponad 60 zwycięstw w testach* na świecie

Doskonała wydajność czyszczenia i efektywność odkurzaczy Miele jest często podkreślana w niezależnych testach produktów. Tylko od 2005 odkurzacze Miele ponad 60 razy wygrywały* testy porównawcze na całym świecie.

Dowiedz się więcej o „Zwycięstwa w testach odkurzaczy Miele“ Szczegółowy przegląd wyników Miele w testach odkurzaczy podłogowych można znaleźć na stronie www.miele.xx/xx
Testy jakościowe odkurzaczy Miele

Najwyższa jakość Miele dla długiej żywotności

Żaden dzień powszedni nie bywa tak ciężki, jak test produktów Miele: zanim odkurzacze Miele trafią do produkcji seryjnej, muszą przejść w naszym laboratorium rygorystyczne testy.

Dowiedz się więcej o „Testy jakościowe odkurzaczy Miele“
Odkurzacze specjalne Miele

Co powinien potrafić Państwa odkurzacz?

Szczególne sytuacje mieszkaniowe i życiowe wymagają indywidualnych rozwiązań. W miarę możliwości firma Miele chciałaby perfekcyjnie spełnić Państwa oczekiwania dotyczące higieny pomieszczeń. Dlatego Miele oferuje Państwu różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

Dowiedz się więcej o „Odkurzacze specjalne Miele“
Rodzaje odkurzaczy Miele

Jaki rodzaj urządzenia interesuje Państwa?

Miele oferuje różnego rodzaju urządzenia do czyszczenia podłóg. Oto ich przegląd. To, który model będzie właściwy, zależy od wymagań powierzchniowych oraz indywidualnych preferencji.

Dowiedz się więcej o „Rodzaje odkurzaczy Miele“
Higiena odkurzaczy Miele*

Jakiej czystości potrzeba do dobrego samopoczucia?

Czyste wydmuchiwane powietrze to w Miele oczywistość. Nasze odkurzacze wyróżniają się nie tylko dobrym działaniem filtrów, lecz również szczelną obudową, która zabezpiecza przed uwolnieniem drobinek kurzu. Dzięki temu do pomieszczenia wydmuchiwane jest wyłącznie czyste powietrze.

Dowiedz się więcej o „Higiena odkurzaczy Miele“ Wyposażenie w zależności od modelu

Akcesoria i detergenty

Staubsauger Zubehör
Oryginalne akcesoria Miele Shop Dowiedz się więcej
Staubsauger Staubbeutel
Oryginalne worki Miele Miele Shop Dowiedz się więcej