Firma Miele z bliska

Philosophie

Filozofia

Miele od ponad stu lat oferuje swoim Klientom najwyższej klasy, innowacyjne urządzenia AGD. Firmę założyli w 1899 r. Carl Miele i Reinhard Zinkann, a dziś rodzinnym przedsiębiorstwem kieruje już czwarte pokolenie rodzin założycieli.

Dowiedz się więcej
Historie

Historia


"Immer besser" - "Zawsze lepiej" pisali założyciele na swoich pierwszych produktach. Te dwa słowa przewijają się jak myśl przewodnia przez ponad stuletnią historię Miele.

Dowiedz się więcej
Geschäftsentwicklung

Rozwój przedsiębiorstwa

W trakcie roku obrachunkowego 2017/2018, który zakończył się 30 czerwca 2018, firma osiągnęła obrót w wysokości 4,1 miliardów €. Odpowiada to wzrostowi o 167 mln € lub o 4.3 proc. Na swoim rodzimym rynku w Niemczech, firma zwiększyła się o 1.21 mld € (plus 2.4 procent).

Dowiedz się więcej
Management

Zarządzanie

W zarządzie spółki Miele&Cie zasiada pięć członków tj.: Dr Stefan Breit, Dr Markus Miele, Olaf Bartsch, Dr Reinhard Zinkann oraz Dr Axel Kniehl.

Dowiedz się więcej
Nachhaltigkeit

Zrównoważony rozwój

Odpowiedzialność to dla Miele nie tylko tradycyjna wartość wynikająca z filozofii firmy, to również nieodzowny punkt do osiągnięcia długoterminowego sukcesu.

Dowiedz się więcej
Auszeichnungen & Testsiege

Wyróżnienia i zwycięstwa w testach

Ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych produktów są podstawą przedsiębiorczego działania firmy. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia.

Dowiedz się więcej
Standorte

Lokalizacje

Firma Miele jest obecnie reprezentowana przez swoje przedstawicielstwa w 47 krajach na całym świecie.

Dowiedz się więcej
Ansprechpartner

Kontakt

Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt.

Dowiedz się więcej