Ekspresy do kawy Miele CM5

Ekspresy wolnostojące Miele CM5

Zasmakuj przyjemności.

Nowy ekspres wolnostojący Miele. Ponadczasowy design dla każdego wnętrza: elegancki ObsidianBlack, oryginalny RoseGold PearlFinish i nowoczesny GraphitGrey PearlFinish.

CM5

Zalety

Pełna przyjemność picia kawy

Rozkoszuj się wyjątkowo aromatyczną kawą dzięki Miele Black Edition N° 1 i ekspresom do kawy CM5. Stożkowy młynek gwarantuje idealnie zmielone ziarna, a Miele AromaticSystem intensywny aromat kawy. Dynamiczny zaparzacz ekspresów Miele rozszerza się przy napływie wody. Dzięki temu zmielona kawa miesza się z wodą szczególnie intensywnie co wpływa na aromat kawy. A kawa jest jeszcze bardziej aromatyczna i jeszcze lepiej smakuje.

Komfortowa obsługa

Korzystanie z Miele CM5 jest proste zarówno dla kawowych ekspertów, jak i dla początkujących. Dotykowy panel sterowania umożliwia wybór szerokiej gamy napojów - od klasycznej czarnej kawy do własnych pomysłów, które można łatwo zaprogramować i zapisać.

Łatwe czyszczenie

Czyszczenie ekspresu CM5 jest wyjątkowo wygodne, np. po przygotowaniu kawy mlecznej następuje automatyczne czyszczenie przewodów mlecznych. Większość komponentów jest oznaczona jako ComfortClean, co oznacza możliwość mycia w zmywarce. Masz więcej czasu na delektowanie się kawą.

Ekspresy wolnostojące CM5