Niezwykle skuteczna filtracja.

W porównaniu do innych odkurzaczy bezworkowych, Blizzard CX1 konsekwentnie oddziela większe zabrudzenia od drobnego kurzu. Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego Gore® CleanStream®. Zmniejsza to do minimum ryzyko wznoszenia kurzu podczas opróżniania pojemnika.

Zobacz film

Najlepsze rezultaty odkurzania.

Technologia Vortex zapewnia przepływ powietrza osiągający prędkość ponad 100 km/h. W połączeniu z efektywną ssawką podłogową i optymalnym prowadzeniem powietrza, Blizzard CX1 gwarantuje najwyższą skuteczność odkurzania.

Higieniczne opróżnianie pojemnika.

Opróżnianie pojemników odbywa się za pomocą jednego kliknięcia dzięki funkcji Click2Open, a zabrudzenia wypadają od spodu, bezpośrednio do kosza.

Przegląd zalet odkurzaczy Blizzard CX1

ComfortClean

ComfortClean

Czujniki mierzą przepływ powietrza przez filtr GORE® CleanStream® 
i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia. ComfortClean może także zostać uaktywniony ręcznie. W ten sposób wysoka wydajność odkurzania jest zagwarantowana.

DynamicDrive swivel castors

Rolki DynamicDrive

Wyjątkowe rolki DynamicDrive na stalowych osiach obracają się o 360°
i są wyposażone w amortyzatory. Gumowe kółka poruszają się delikatnie, są trwałe i odporne na ścieranie. Efekt: ekstremalnie mobilny odkurzacz, który porusza się szczególnie cicho i chroni delikatne podłogi.

Operating radius

Zasięg działania

Kabel, rura i wąż ssący razem zapewniają szczególnie duży zasięg działania. Dzięki temu również większe pomieszczenia można wygodnie odkurzać bez częstej zmiany gniazdka.

Comfort cable rewind with single-touch control

Zwijanie kabla Comfort

We wszystkich odkurzaczach Miele kabel można wygodnie wciągnąć naciskając na przycisk nożny, dzięki czemu nie trzeba się schylać. Serie Complete C3 i Blizzard CX1 są dodatkowo wyposażone w funkcję, która umożliwia zwinięcie całego kabla jednym dotknięciem przycisku.

Comfort handle

Uchwyt Comfort

Ruchome mocowanie węża ssącego umożliwia ergonomiczną, wygodną obsługę. Korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.

A complete array of integrated accessories

Wartościowe akcesoria

Odkurzacz Blizzard dysponuje seryjnie trzema elementami wyposażenia. Ssawka do tapicerki i szczelinowa są zintegrowane w urządzeniu. Ssawka pędzlowa jest zintegrowana na uchwycie Eco Comfort lub jest dołączona do urządzenia oddzielnie.

Asortyment odkurzaczy Blizzard CX1

Partnerzy handlowi

Znajdź partnera