Aplikacja Miele*

Aplikacja Miele: wszystko wygodnie pod kontrolą

Idealny towarzysz: dzięki aplikacji Miele wszystkie urządzenia domowe Miele masz zawsze pod kontrolą. Chcesz na przykład śledzić proces gotowania na parze w piekarniku lub wiedzieć, czy program zmywania się już zakończył? Aplikacja przekazuje niezbędne informacje i zapewnia wygodną i szybką obsługę. Aplikacja oferuje również dodatkowe informacje i usługi dla urządzeń Miele, np. BaristaAssistant lub przepisy.

Pulpit: Twoje centrum sterowania

Pulpit nawigacyjny zapewnia przejrzysty przegląd, dzięki czemu użytkownik jest stale informowany o aktualnym stanie połączonych w sieć urządzeń Miele. Od razu widać, czy zakończył się cykl prania lub czy piekarnik już się nagrzał. Dzięki funkcji szybkiego dostępu można wprowadzać ważne zmiany, np. wstrzymanie pracy lub anulowanie programu. Nowy design sprawia, że ​​obsługa jest jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna.

MobileControl: wszystko zawsze pod kontrolą

Szybko i wygodnie: dzięki MobileControl masz nie tylko wszystko pod kontrolą, lecz również możesz bezpośrednio obsługiwać urządzenia. Za pomocą aplikacji można bez trudu wybrać program, opóźnić start lub wykonać inne czynności. Dzięki temu obsługa urządzeń Miele jest dziecinnie prosta.

ShopConn@ct: szybkie i łatwe zamawianie produktów do czyszczenia za pośrednictwem aplikacji

Dzięki ShopConn@ct można wygodnie zamawiać detergenty
i akcesoria Miele, będąc w ruchu. Aplikacja przenosi  Cię do mobilnego sklepu internetowego i umożliwia ponowne zamówienie ulubionych produktów za pomocą zaledwie kilku kliknięć. 

Aktualizacja zdalna: zawsze na bieżąco

Czy chcesz, aby Twoje połączone w sieć urządzenia domowe Miele bez większego wysiłku były zawsze aktualne? Dzięki funkcji Aktualizacja zdalna nie stanowi to żadnego problemu. Dostępne aktualizacje oprogramowania do urządzeń gospodarstwa domowego Miele są, o ile to możliwe, w prosty sposób przenoszone do danego urządzenia i instalowane – bez konieczności wizyty serwisanta. Szczegóły aktualizacji można znaleźć w aplikacji w części poświęconej informacjom o wersji.

PairingAssistant: wsparcie przy łączeniu w sieć

Instrukcje krok po kroku dotyczące dodawania nowych urządzeń. Aplikacja prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces rejestracji, wyświetlając pomocnicze elementy graficzne. Nic nie stoi na przeszkodzie udanemu połączeniu w sieć.

* Dostępne dla urządzeń mobilnych (wymagania minimalne znajdziesz w danych App Store).