Najmniejszy odkurzacz bezworkowy marki Miele

Kompaktowa konstrukcja – wydajna technologia 
Najmniejszy bezworkowy odkurzacz Boost CX1 marki Miele charakteryzuje się nie tylko najwyższą wydajnością czyszczenia, lecz również kompaktową konstrukcją. Odkurzacz jest niezwykle poręczny i łatwo się nim manewruje. Dzięki niewielkim wymiarom zapewnia optymalny poziom higieny i czystości nawet w trudno dostępnych miejscach. Odkurzacz Boost CX1 można wygodnie przechowywać w dowolnym miejscu. W mgnieniu oka jest on gotowy do użycia. Czy to parkiet, laminat, czy dywan – najmniejszy bezworkowy odkurzacz marki Miele zapewnia najwyższą wydajność na każdej powierzchni. Wysokowydajny system filtracyjny zapewnia maksymalny poziom higieny. Dzięki przyciągającym wzrok elementom konstrukcyjnym kół harmonijnie wtapia w każdą nowoczesną przestrzeń życiową.
TrackDrive – pozostaje zawsze na właściwym torze 
Dzięki usytuowanym po bokach kołom odkurzacz bezworkowy Miele Boost CX1 jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Podczas manewrowania nie zbacza z toru i nie przewraca się. Jest to szczególnie korzystne w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Odkurzacz Miele nie uderza podczas jazdy o meble i ościeżnice. Funkcja TrackDrive zapewnia stałą ochronę mebli oraz dokładne i delikatne czyszczenie podłóg.
Bezpieczne stawianie na schodach
Odkurzacz Miele ma stać na schodach? Dzięki usytuowanym po bokach kołom modelu Miele Boost CX1 nie stanowi to żadnego problemu. Funkcja TrackDrive zapobiega przewracaniu się odkurzacza na boki – dzięki temu można bezpiecznie umieścić go na każdych schodach. Jest to szczególnie praktyczne, gdy do zrobienia są inne rzeczy lub po prostu chce się mieć wolne ręce. Dzięki kompaktowej konstrukcji nawet wąskie schody nie stanowią problemu.
Filtr z recyklingu – plus dla środowiska 
Zrównoważone działanie jest dla Miele rzeczą oczywistą i stanowi część tradycji firmy. Dlatego też ramka filtra Hygiene AirClean w naszym bezworkowym odkurzaczu Boost CX1 jest wykonana z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Zapewnia on nie tylko maksymalny poziom higieny, lecz również przyczynia się do poprawy równowagi ekologicznej. 
Silny przepływ powietrza dla najlepszych rezultatów
Dzięki innowacyjnej technologii Vortex odkurzacz Miele Boost CX1 generuje niezwykle szybki przepływ powietrza o prędkości ponad 100 km/h. Zapewnia to odkurzaczowi bezworkowemu najwyższej klasy wydajność sprzątania – dla uzyskania doskonałych efektów odkurzania. Pomimo swoich kompaktowych wymiarów doskonale radzi sobie zarówno z dużymi, jak i drobnymi zanieczyszczeniami. Dzięki temu można zawsze cieszyć się idealną czystością w swoich czterech ścianach.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu