Ekskluzywne mieszanki kawy to delikatna przyjemność

Ciesz się perfekcyjną przyjemnością picia kawy: o perfekcyjnym smaku decyduje nie tylko odpowiednie przygotowanie, ale również jakość kawy. Dlatego stworzyliśmy cztery własne mieszanki, optymalnie dopasowane do ekspresów Miele. Dzięki nim przygotujesz wszystkie specjały kawowe, od espresso aż po latte macchiato, wybierając zawsze odpowiednią kawę. Mieszanki kawy Miele są produkowane z wielkim wyczuciem, z wyjątkowo wysokiej jakości ziaren kawy w delikatnym procesie palenia w bębnie w prywatnej palarni kawy. Wynik: harmonijna i wyraźnie aromatyczna kawa, zapewniająca zaskakujące doznania smakowe. Wszystkie nasze kawy są Fairtrade i posiadają certyfikat Bio* oraz można zamawiać je w sklepie internetowym Miele.
Miele Black Edition One for all
Dzięki temu wszystkie specjały kawowe doskonale się udadzą: Miele Black Edition One for all ma pełen aromat i zaskakuje delikatną owocową nutą. Mieszankę składającą się w 100 % z odmiany Arabica można używać wszechstronnie, od Café Crema do wszystkich specjałów kawowych z mlekiem.
Miele Black Edition Café Crema
Skoncentrowana przyjemność: to właśnie w piance dobrej kawy Café Crema aromat jest najdoskonalszy. Nasza specjalna mieszanka o lekkim i wywożonym aromacie pozwala na kreowanie pełnego smaku – w towarzystwie kwiatowej nuty owocowej. Oczywiście w 100 % z odmiany Arabica.
Miele Black Edition Espresso
Typowy aromat, na nowo zinterpretowany: Miele Black Edition Espresso pozwoli stworzyć doskonałe i wyjątkowo aromatyczne espresso. Mieszanka: intensywna w smaku z pikantną, czekoladową nutą – stworzona z odmian Robusta i Arabica.
Miele Black Edition Decaf
Miele Black Edition Decaf pozwala cieszyć się wszystkimi specjałami kawowymi na najwyższym poziomie, ale bez kofeiny. W wyniku specjalnego biologicznego procesu mieszanka kawy jest pozbawiana kofeiny w wyjątkowo delikatny sposób. Aromat pozostaje – w smaku w 100 % Arabica, Fairtrade oraz certyfikat Bio*, podobnie jak wszystkie inne nasze kawy.
DE-ÖKO-001, uprawa rolnicza poza UE Cechy wyposażenia w zależności od modelu