Miele w Polsce

Firma Miele

Firma Miele jest niemieckim producentem wysokiej klasy urządzeń AGD oraz urządzeń profesjonalnych. Siedzibą firmy jest Gutersloh w Nadrenii  Północnej Westfalii. Powstała w 1899 r. jako firma rodzinna i taką pozostaje do dziś. Jej założycielami byli Carl Miele i Reinhard Zinkann. Obecnie przedsiębiorstwem kieruje czwarte pokolenie tych rodzin.

Od chwili założenia motto firmy brzmi „Immer besser“– „Zawsze lepiej”. Zgodnie z tą filozofią Miele wytwarza  produkty najwyższej jakości. Dzięki ponad 100 – letniemu doświadczeniu w produkcji urządzeń AGD, firma Miele wciąż jest niedościgniona dla konkurencji pod kątem jakości, innowacyjności i technologii. Potwierdzeniem są tutaj liczne patenty, które otrzymaliśmy.

Miele jako jedyny producent branży AGD zakłada 20 – letni okres trwałości swoich urządzeń. Tak długa żywotność naszych produktów przyczynia się w dużym stopniu do ochrony środowiska naturalnego. Z dbałości o wysoką jakość produktów firma Miele wytwarza swoje produkty we własnych zakładach w Niemczech.

„Immer besser“ – „Zawsze lepiej” to nasz priorytet od ponad 100 lat. Obiecujemy, że to się nigdy nie zmieni!

 

Adres

Miele Sp. z o.o.
ul. Gotarda 9
02-683 Warszawa

Kontakt

Tel.: 22/ 548 40 00