Ile higieny jest możliwe bez worka?

Higieniczne opróżnianie. W porównaniu do innych odkurzaczy bezworkowych, dzięki specjalnemu systemowi działania, większe zabrudzenia są konsekwentnie oddzielane od drobnego pyłu. Drobny kurz jest zbierany w oddzielnym pojemniku za pomocą filtra pyłowego Gore® CleanStream®. W ten sposób wzbijanie pyłu przy opróżnianiu zostaje zredukowane do minimum.
Filtr pyłowy Gore® CleanStream®
Innowacyjna zasada oddzielania grubych zabrudzeń w przezroczystym pojemniku i drobnego pyłu w oddzielnym pojemniku filtracyjnym umożliwia szczególnie higieniczne opróżnianie Blizzarda. Blizzard Miele wyróżnia się wyraźnie mniejszym wzbijaniem kurzu przy opróżnianiu w porównaniu do innych systemów bezworkowych.
Click2open
Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć z urządzenia za uchwyt. Pojemnik otwiera się za jednym naciśnięciem przycisku i kurz wypada w całości do kosza na śmieci.
ComfortClean
Innowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza przez filtr Gore® CleanStream® i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samooczyszczenia ComfortClean. Już po kilku sekundach Blizzard CX1 jest znowu gotowy do użycia. W ten sposób ComfortClean gwarantuje stale wysoką wydajność odkurzania.
Filtr wylotowy
Filtr wylotowy odkurzacza Blizzard CX1 Miele oszczędza czas i koszty. Jest on absolutnie bezobsługowy i ma tak wysoką jakość, że wystarcza na cały okres użytkowania urządzenia. Nie jest wymagana wymiana ani czyszczenie.
Filtr Hygiene Lifetime
Filtr Hygiene Lifetime cechuje się bardzo wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wyłapuje 99,98 % wszystkich drobnych cząsteczek*. To jest higieniczna czystość, jakiej życzyliby sobie Państwo w domu.
Filtr HEPA* AirClean Lifetime
Dzięki filtrowi HEPA* 13 Lifetime, system zatrzymuje nawet w 99,999 %* najdrobniejszych cząsteczek jak drobny pył i alergeny. Dzięki wyjątkowej filtracji, Blizzard XC1 zyskał aprobatę organizacji medycznej „Allergy UK", jako produkt odpowiedni dla alergików. Za swoją wysoką skuteczność zatrzymywania kurzu Blizzard CX1 Miele otrzymał znak jakości "Seal of Approval".
zgodnie z normą EN 60312-1zgodnie z normą EN 1822/2011 Cechy wyposażenia w zależności od modelu