Co powinien potrafić Państwa odkurzacz?

Szczególne sytuacje mieszkaniowe i życiowe wymagają indywidualnych rozwiązań. Firma Miele chciałaby perfekcyjnie spełnić Twoje potrzeby w zakresie higieny pomieszczeń. Dlatego oferujemy różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

Dzięki dostępnym oryginalnym akcesoriom Miele można dostosowywać odkurzacze Miele do późniejszych potrzeb: np. w sytuacji, gdy w domu pojawi się zwierzak, w razie zmiany podłoza czy wystąpienia alergii na kurz domowy.
Pierwszorzędny do drewnianych podłóg: Parquet
Dzięki delikatnej szczotce do parkietów odkurzacz Parquet idealnie nadaje się do odkurzania delikatnych podłóg twardych.
Do wszystkich wykładzin w domu: Total Care
Dzięki licznym akcesoriom Total Care rozwiąże praktycznie każdy problem ze sprzątaniem – jest naprawdę uniwersalny.
Dla miłośników zwierząt: Cat & Dog
Z pomocą turboszczotki Cat & Dog usuwa niezawodnie sierść i kłaczki z dywanów oraz chodników. Aby nieprzyjemne zapachy nie mogły się rozprzestrzeniać, zostają efektywnie neutralizowane w Complete C3  filtra Active AirClean.
Powietrze czyste w 99,999 %*: Allergy
Odkurzacz Miele Allergy nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg. Filtr HEPA 13* wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu: Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza otoczenia ponad 99,999% wszystkich cząsteczek*, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko odetchnąć!
Wygodna pielęgnacja podłogi: Comfort
Jest to najbardziej komfortowy odkurzacz Miele: Wszystkimi ważnymi funkcjami można wygodnie sterować przy pomocy radiowego pilota. A dzięki obrotowym rolkom DynamicDrive odkurzaczem Miele Comfort można manewrować bez najmniejszego problemu. Filtr HEPA 13* dba o idealnie czyste powietrze w pomieszczeniu.
Idealny do dywanów: Miele Electro
Czy odkurzacie przede wszystkich wykładziny i dywany? Jeśli tak, Miele Electro stanowi szczególnie dobry wybór. Charakteryzuje się on najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.
zgodnie z normą EN 60312-1zgodnie z normą EN 1822/2011 Cechy wyposażenia w zależności od modelu