Jakiej czystości potrzeba do dobrego samopoczucia?

Odpowiedni worek? To łatwe!
Znalezienie właściwego worka do odkurzacza często nie jest łatwe, ale w Miele tak: właściwy, oryginalny worek HyClean można rozpoznać po kolorowym systemie klucz-zamek.
Siła ssania na najwyższym poziomie
Dzięki precyzyjnie dobranym warstwom filtracyjnym worek do odkurzacza Miele HyClean przepuszcza powietrze nawet przy dużym zapełnieniu. Urządzenie wskazuje, kiedy worek do odkurzacza jest pełny lub filtr wylotowy nasycony. Po wymianie można się cieszyć niezmiennie wysoką siłą ssania, wydajnością czyszczenia i higieny – zupełnie jak podczas pierwszego uruchomienia.
HyClean 3D Efficiency
Nowe worki do odkurzaczy zapewnią maksymalną wydajność nawet w przypadku urządzeń niskiej mocy – to zasługa powierzchni SoftStructure, charakteryzującej się niewielkim oporem powietrza. W ten sposób można również zaoszczędzić energię przy odkurzaniu – zachowując wysoką skuteczność odkurzania.
Bezpyłowa i higieniczna wymiana worka do odkurzacza
Po otwarciu odkurzacza otwór oryginalnego worka Miele HyClean automatycznie się zamyka, niezawodnie izolując zassany pył. Co więcej, materiał bazowy zapobiega rozerwaniu worka, nawet w przypadku zassania ostrych przedmiotów, takich jak stłuczone szkło. Po zassaniu (drobnego) pyłu nie może on wydostać się już na zewnątrz.
Miele jest szczelne
W przypadku osób uczulonych na kurz domowy zaleca się używanie odkurzaczy z seryjnie zamontowanym filtrem HEPA. Niektóre odkurzacze Miele z filtrami HEPA AirClean są również rekomendowane dla alergików przez organizację TÜV Nord. Dzięki specjalnemu uszczelnieniu obudowy nie tylko filtr wylotowy, lecz również całe urządzenie spełnia wymagania organizacji TÜV Nord, które są kontrolowane każdego roku. Filtrowane, wydmuchiwane powietrze jest czystsze niż normalne powietrze w pomieszczeniu. Ponadto bakterie, alergeny i zarodniki pleśni nie wydostają się z worka do odkurzacza.
Doskonała robota
Miele oferuje możliwość wyboru spośród pięciu różnych filtrów wylotowych: Filtr AirClean dysponuje skuteczną filtracją do codziennych wyzwań. Całkowita skuteczność zatrzymywania kurzu* >99,9% z workiem HyClean i filtrem silnika. Filtr AirClean Plus dysponuje skuteczną filtracją dla szczególnie czystego powietrza w pomieszczeniu. Filtr Active AirClean: wyraźna redukcja nieprzyjemnych zapachów* – idealny dla posiadaczy zwierząt domowych. Filtr HEPA AirClean filtruje nawet bardzo drobny pył i alergeny – jest idealny dla alergików uczulonych na kurz domowy. Całkowita skuteczność zatrzymywania kurzu odkurzacza* >99,999 % oraz klasyfikacja HEPA* 13. Filtr Silence AirClean: filtr redukujący głośność, zapewniający wyjątkowo ciche odkurzanie.
zgodnie z normą EN 60312-1Wyposażenie w zależności od modelu Cechy wyposażenia w zależności od modelu