Innowacyjny młynek dla perfekcyjnej przyjemności

Nowy system mielenia i zaparzania AromaticSystemFresh*: delikatny dla aromatu i cichy
Nasz nowy młynek stożkowy umożliwi odkrycie przyjemności picia kawy na nowo: wyjątkowa ochrona aromatu jest możliwa dzięki konstrukcji z wysokiej jakości stali odpornej na ścieranie. Niezmącony czas picia kawy jest dodatkowo zapewniany przez nowy, wyjątkowo cichy młynek. Wyjątkowy smak jest możliwy dzięki kolejnemu osiągnięciu: młynek znajduje się bezpośrednio nad częścią zaparzającą – dlatego w młynku nie zostaje zmielona kawa z poprzedniego użycia ekspresu do kawy. Dzięki temu po powrocie z urlopu można cieszyć się kawą ze świeżo zmielonych ziaren. Tym udoskonaleniem stworzyliśmy idealnie zestrojony system, gwarantujący wyjątkowe momenty podczas spożywania kawy.
Zawsze odpowiedni rodzaj ziaren pod ręką
Espresso smakuje najlepiej, gdy jest przygotowane z ziaren espresso, Café Crema najlepiej przygotowywać z ziaren Café Crema: funkcja CoffeeSelect zapewnia zawsze dopasowany rodzaj ziaren do wybranej kawy. Mieszanki klasyczne lub odpowiednie do indywidualnych gustów – odpowiednie rodzaje wystarczy wsypać do trzech osobnych zbiorników o pojemności 210 g, 180 g i 150 g.

Aby przygotować napój, wystarczy wybrać ręcznie odpowiedni rodzaj. Można również na stałe przypisać odpowiednie ziarna do wybranego specjału, a automatyczny ekspres będzie automatycznie korzystać z właściwego zbiornika. Zawsze będziesz cieszyć się idealnie czystym smakiem, ponieważ system AromaticSystemFresh zapobiega zostawaniu resztek poprzedniego rodzaju ziaren w systemie. W ten sposób łatwo, wygodnie i niezawodnie uzyskuje się perfekcyjny smak kawy. I kolejna nowość: w celu wprowadzenia systemu CoffeeSelect powiększyliśmy nasz asortyment kaw ziarnistych Miele o trzy wyszukane rodzaje.
w zależności od modelu – tylko CM 7750 Cechy wyposażenia w zależności od modelu