Jakie wzornictwo Państwo preferują?

Czy chcieliby się Państwo rozkoszować aromatem świeżo zmielonej kawy? Sami wybrać swoje ulubione gatunki spośród wszystkich kaw ziarnistych i herbat świata? A więc wolnostojące ekspresy do kawy Miele CM6 i CM7 są dokładnie tym, czego Państwo potrzebują. Tutaj wszystkie parametry urządzenia można perfekcyjnie dostosować do swoich preferencji smakowych. Kompaktowe urządzenia wolnostojące Miele można ustawić praktycznie wszędzie w kuchni - ale również w sypialni, w ogrodzie zimowym, tam gdzie chcą się Państwo rozkoszować pachnącą kawą za naciśnięciem przycisku.
CM7
Miele CM7 jest stworzony dla smakoszy - także z wyglądu. Elegancka obudowa o prostych liniach została zaprojektowana całkowicie w klasycznym stylu urządzeń z sitkiem. Purystyczna emanacja i wysoka jakość wykonania czynią z CM7 ozdobę każdej kuchni i biura. Urządzenie jest dostępne w szlachetnym kolorze ObsidianBlack i eleganckim BriliantWhite.
Obsługa dotykowa CM°
Komfortowy wyświetlacz C-Touch sprawia, że CM7 jest szczególnie łatwy i intuicyjny w obsłudze. Tylko kilka naciśnięć wystarczy, żeby wybrać i dostosować swój ulubiony napój. Dzięki wyraźnym, białym napisom na czarnym tle, wyświetlacz jest bardzo dobrze czytelny i zarazem dyskretny.
CM6
Także kompaktowy CM6 przekonuje do siebie elementarną formą. Charakterystyczny wygląd jest atrakcyjnie podkreślony przez kolorowe kontury, tak że stanowi ozdobę każdej kuchni. Dostępne kolory to czarny obsydian, biały lotos lub szary grafit.
Obsługa DirectSensor
Obsługa DirectSensor z nowoczesną funkcją dotykową oferuje najwyższy komfort. Wszystkie elementy sterowania są przejrzyście rozmieszczone na czterowierszowym wyświetlaczu tekstowym, nawigacja jest łatwa i intuicyjna. Po wybraniu preferowanego specjału kawowego za pomocą jednego z czterech głównych symboli, na listwie przycisków pod wyświetlaczem można od razu wybrać dowolną funkcję dodatkową.
CM5
Nowa seria CM5 wyróżnia się innowacyjną technologią wewnątrz i ekskluzywnym designem na zewnątrz. Subtelny szary grafit, klasyczny ObsidianBlack czy temperamentny jeżynowy: kompaktowy wolnostojący ekspres do kawy daje szerokie możliwości wyrażania własnej indywidualności. Jeszcze większą dozę ekstrawagancji zapewniają modele w kolorze szarego grafitu i różowego złota z ekskluzywną powłoką PearlFinish.
Szlach. mat. czarny – cały front naszego modelu premium CM 7750 jest wykonany z czarnego, galwanizowanego aluminium. Wyjątkowo piękna powierzchnia, która się wyróżnia – i urzeka absolutną, najwyższą jakością. Galwanizowane fronty fascynują również w modelu CM 7350 z aluminium i w modelu CM 7550 ze stali CleanSteel.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu