Rozkosz picia kawy dla wszystkich zmysłów

Nieważne, czy zdecydujecie się na ekspres do kawy Miele wolnostojący lub do zabudowy: czysta przyjemność z picia kawy i niezapomniane doznania smakowe są zagwarantowane. Nasze ekspresy do kawy doprowadziły do perfekcji przygotowywanie różnorodnych specjałów kawowych poprzez zastosowanie idealnie dopasowanego do siebie systemu. Moecie to zobaczyć,poczuć i oczywiście posmakować.

Decydujące znaczenie ma jakość – od ziarnka kawy aż po najmniejszy techniczny detal. Wyjątkowo ciche żarna ze stali szlachetnej tak delikatnie mielą ziarna kawy, że w procesie parzenia mogą rozwinąć pełen aromat. Bez różnicy, który specjał kawowy wybierzesz, wszystkie parametry w przypadku automatycznych ekspresów do kawy Miele są do siebie idealnie dobrane i wstępnie ustawione – jednakże istnieje możliwość ich indywidualnego dostosowywania.

Takim komfortem można cieszyć się przy każdym naciśnięciu przycisku i łyku kawy. Dowolny wybór daje także design ekspresów do kawy Miele, który dostępny jest w wielu kolorach.
Dlatego mamy specjalną kawę w Miele: Black Edition N°1. Mieszanka kawy stworzona z sortowanych ręcznie, południowoamerykańskich ziaren.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu