Wysoka higiena urządzenia – w pełni automatycznie

Wygoda i innowacja: dzięki opatentowanej funkcji AutoDescale* urządzenie w pełni automatycznie usuwa kamień. Wystarczy wybrać odpowiedni okres dwóch godzin. Osady i kamień są następnie automatycznie i skutecznie usuwane – oszczędzając czas i zapewniając maksymalny komfort.
Od tej pory Twoje urządzenie przejmie również czyszczenie: przewody do mleka i przewody zaparzające czyszczą się automatycznie dzięki funkcji AutoClean. Zapewnia to urządzeniu zawsze doskonałą ochronę i higieniczną czystość. Funkcje ComfortClean i EasyClean ułatwiają również pracę: wiele podzespołów w ekspresu do kawy można wyjąć i wyczyścić w zmywarce. 
Łatwa ochrona przed brudem i kamieniami: Miele zapewnia czyszczenie i odkamienianie ekspresu do kawy, aby móc w pełni wykorzystać swój czas. Dzięki funkcji „AutoClean“ czyszczenie i odtłuszczanie przewodów do mleka i części zaparzającej odbywa się automatycznie – aby zawsze cieszyć się czystym ekspresem do kawy. Żmudne odkamienianie to również już przeszłość: opatentowana funkcja AutoDescale* zapewnia automatyczne odkamienianie urządzenia.
Patent: EP 2705783 B1, US 201400060338 A1 Cechy wyposażenia w zależności od modelu