Odpowiednie urządzenie do każdej potrzeby

Idealnie zintegrowane 
Zadbaj o jednolity wygląd w swojej kuchni: ekspres do kawy Miele doskonale nadaje się do montażu we wnęce o wysokości 45 cm. W połączeniu z innymi urządzeniami do zabudowy – pionowej i poziomej – można stworzyć spójną koncepcję całości. Pozwala to również na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kuchni. Wbudowane urządzenie opcjonalnie jest również dostępne z przyłączem świeżej wody. Jest to niezwykle praktyczne, ponieważ urządzenie Miele jest zawsze gotowe do użycia. Nie musisz już ręcznie napełniać pojemnika na wodę, ponieważ ekspres do kawy jest podłączony bezpośrednio do przyłącza świeżej wody – oszczędność czasu i gwarancja dodatkowej wygody.
Picie kawy – gdzie tylko chcesz 
Praktyczne i wygodne: urządzenia wolnostojące Miele można ustawić praktycznie w każdym miejscu w kuchni – ale również w salonie lub ogrodzie zimowym. Zatem wszędzie tam, gdzie chcesz rozkoszować się doskonale pachnącą kawą. Dodatkowo do wyboru jest purystyczna seria CM7 z obsługą dotykową CM-Touch lub kompaktowe urządzenia CM6 i CM5 ze sterowaniem DirectSensor. 
Wyrafinowany wygląd i sposób działania 
Nasza sprawdzona technologia M Touch stanowi wzorzec najszybszej i najprostszej obsługi: sterowanie odbywa się szybko i intuicyjnie przez bezpośrednie wpisywanie lub zwykłe potarcie w pełni dotykowego ekranu. Wiele funkcji wybierzesz jednym dotknięciem palca. Tekst i symbole są zawsze doskonale widoczne.
Łatwy i intuicyjny wybór bezpośredni 
Wystarczy jedno dotknięcie palcem, aby wybrać swój ulubiony napój. Wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości zapewnia intuicyjną i wygodną obsługę. Dodatkowe możliwości wyboru i ustawienia są dostępne za pośrednictwem klawiszy pod wyświetlaczem. Wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości zapewnia intuicyjną i wygodną obsługę.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu