Czysta przyjemność smaku

Uniwersalny w każdej sytuacji
Pełnia smaku i aromatu: tak smakuje Miele Black Edition One for all. Dodatkowo zaskakuje prażenie z delikatną nutą owocową – dla niepowtarzalnego smaku. Mieszanka kawy all for one z ziaren 100 % Arabica dzięki zrównoważonemu aromatowi ma niezwykle wszechstronne zastosowanie: świetnie nadaje się do przyrządzenia przepysznej kawy Café Crema lub Espresso, a także do wszystkich rodzajów kawy z mlekiem.
Skoncentrowany smak
Doskonała piana to kropeczka nad dobrej kawy Café Crema – to w niej aromat osiąga swoje apogeum. Nasza mieszanka Café Crema o lekkim i wywożonym smaku dba o rozkosz picia kawy – w towarzystwie kwiatowej nuty owocowej, która nadaje całości niepowtarzalny charakter. Kawa Miele Black Edition Café Crema składa się ziaren 100 % Arabica.
Klasyk w nowej interpretacji
Do przyrządzenia najbardziej klasycznej kawy Miele oferuje Black Edition Espresso. Mieszanka ma szczególnie intensywny smak i pikantną, czekoladową nutę – dzięki temu można przyrządzić niezwykle energetyczne i aromatyczne espresso. Idealne jako zwieńczenie pysznego posiłku. Tę pierwszorzędnej klasy mieszankę wyprodukowano z wysokiej jakości ziaren Robusta i Arabica.
*.
Numer kontrolny Miele DE-NW-001-25390-BD Cechy wyposażenia w zależności od modelu