Automatyczne dozowanie ze zintegrowanym PowerDisk

Doskonałe rezultaty mycia
Doświadcz doskonałych rezultatów czyszczenia dzięki naszej innowacji: pierwsze na świecie automatyczne dozowanie ze zintegrowanym PowerDisk to AutoDos – opracowane przez Miele. Zmywarki do naczyń i nasz ekskluzywny granulat proszku stworzyliśmy jako precyzyjnie zestrojony system. Granulat jest dozowany automatycznie w zależności od wybranego programu – w dokładnie wymaganej ilości i w optymalnym czasie. W ten sposób możliwe jest również kilkukrotne dozowanie w jednym programie. W programie Automatic czujnik mierzy poziom zanieczyszczenia i dozowanie jest odpowiednio dopasowywane.
Maksymalna swoboda obsługi
Zmywarki nowej generacji zapewniają maksymalną swobodę obsługi. Można wykorzystywać automatyczne dozowanie AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk lub klasycznie dozować tabletki lub proszek za pomocą komory dozującej. Decyzję o tym, jaki środek myjący i kiedy ma być użyty, można podjąć indywidualnie w dowolnym momencie.
O środku myjącym nie trzeba myśleć przy każdym cyklu mycia, lecz dopiero po około miesiącu – innowacyjna technika dozowania z PowerDisk utrzymuje bowiem zapas granulatu proszku na około 20 cykli mycia*. Pozwala to cieszyć się pewną wolnością. To samo dotyczy funkcji AutoStart*: wystarczy raz zaprogramować, a pierwsza na świecie autonomiczna zmywarka będzie zmywać automatycznie o wybranej porze wybranego dnia. Twoja codzienność będzie łatwiejsza i skorzystasz z wyjątkowego komfortu.
W programie ECO Cechy wyposażenia w zależności od modelu