Kuchnia, która przyciąga wzrok

Miele oferuje Państwu dwa warianty wyciągów kuchennych w tej dziedzinie: urządzenia wyspowe i przyścienne fascynują doskonałą formą i wykończeniem detali. Niezależnie od rodzaju stanowią centralny punkt w kuchni i przyciągają wzrok.

Wyciągi wyspowe

Planują Państwo obszerną wyspę kuchenną? Wyciąg wyspowy Miele to najlepszy wybór. Stanie się on atrakcyjnym punktem, który przyciągnie wzrok. Mnogość form oraz materiałów wykończeniowych wyciągów wyspowych pozwala na ich idealne dopasowanie do każdego rodzaju kuchni. Ciekawe wzornictwo nie ustępuje miejsca wyjątkowej wydajności.

Wyciągi przyścienne

Miejsce do gotowania staje się centralnym punktem kuchni: Wyciągi przyścienne nadają się do wolnego montażu na ścianie lub pomiędzy górnymi szafkami kuchennymi. Dzięki niebanalnym formom i szlachetnym materiałom wykończeniowym stanowią widoczny akcent w kuchni. Stal szlachetna podkreśla klasyczny charakter pomieszczenia, z kolei futurystyczne kształty w połączeniu ze szkłem hartowanym doskonale podkreślą nowoczesny styl wnętrza. Wyciągi przyścienne Miele to centralny punkt w kuchni, który przyciąga wzrok.