Jak chcą Państwo ustawić swoją urządzenie?

Słupki pralnica + suszarka
Gdy brakuje Ci miejsca na montaż obok siebie, większość pralek i suszarek Miele można połączyć w jedną kolumnę, aby zaoszczędzić miejsce. Przy takim rozwiązaniu pralka znajduje się zawsze na dole.brDo łączenia w kolumnę najlepiej przystosowane są urządzenia z linii wzorniczej WhiteEdition. W przypadku suszarek z tej linii wzorniczej ogranicznik drzwiczek można zmienić w taki sposób, aby drzwiczki obu urządzeń otwierały się w tym samym kierunku.brAby zapewnić stabilne połączenie, firma Miele oferuje różnego rodzaju pośrednie zestawy montażowe. Niektóre są wyposażone w praktyczną szufladę. Można w niej np. przechowywać akcesoria lub w celu wygodnego załadunku i rozładunku suszarki można ustawić kosz na bieliznę.
Side-by-Side
Pralki i suszarki Miele doskonale do siebie pasują pod względem technicznym i wizualnym. Oba urządzenia można więc ustawić obok siebie i wygodnie przekładać świeżo uprane tekstylia do suszarki.
Do podbudowy
Urządzenia Miele serii ChromeEdition z prostą blendą można nawet zabudować, jeżeli wysokość montażu pod blatem roboczym wynosi 82 do 85 cm. W takim przypadku pokrywę urządzenia wymienia się na zestaw przeznaczony do zabudowy (np. UBS W1/G lub UBS T1/G).
Wsuwane pod blat
Wszystkie urządzenia ładowane od przodu Miele można wsunąć pod blat roboczy o wysokości wnęki minimum 85 cm. Pokrywa urządzenia jest w tym przypadku zdejmowana. Szczególnie dobrze sprawdzają się tu urządzenia serii W1 ChromeEdition z prostą blendą.
Montaż z cokołem
Za pomocą cokołu (WTS 510) można podwyższyć urządzenie o ok. 30 cm – i w ten sposób ustawić je na wygodnej wysokości do pracy. Przez to obsługa staje się ergonomiczna i jeszcze wygodniejsza. Jednocześnie cokół oferuje przestrzeń do przechowywania np. środków piorących czy worka na pranie, a przez to wszystko jest pod ręką – i tak samo szynko wszystko jest posprzątane.
Jeżeli wybrali Państwo na naszych stronach produktów suszarkę, wtedy klikając na zakładkę „pasujące produkty“ można wyświetlić optymalnie dopasowaną pralkę.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu