Wyjątkowo intuicyjne

Intuicyjna obsługa jednym palcem jest już dostępna w trzech z czterech rodzajów sterowania. M Touch oferuje w pełni dotykowy ekran. DirectSensor i DirectSensor S to sterowanie za pomocą przycisków, czujników i wyświetlacza tekstowego. W zależności od tego, kto gotuje, można wybrać dowolny język. Wariant EasyControl oferuje klasyczne pokrętło. Koncepcja wzornicza różnych rodzajów sterowania opiera się na tej samej zasadzie — imponuje intuicyjnością i niezwykłą dbałością o szczegóły. DOTYK GENIUSZU.
M Touch - najwyższy komfort i elegancja
W pełni dotykowy innowacyjny ekran. Pod względem estetyki i wygody nie pozostawia nic do życzenia: urządzeniem można sterować szybko i intuicyjnie przez bezpośredni dotyk i przesunięcie palcem po ekranie dotykowym. Wiele funkcji można wybrać jednym dotknięciem palca. Tekst i symbole są zawsze optymalnie widoczne. Nowość: możliwość ustawienia jasnej kolorystyki – idealna funkcja, gdy korzysta się z białych urządzeń.
DirectSensor - bezpośrednio i przez wyświetlacz
​Bezpośrednio i przez czterowierszowy wyświetlacz tekstowy. ​Za pomocą przycisków dotykowych można m.in. wybrać tryb pracy. Czterowierszowy wyświetlacz tekstowy umożliwia wyświetlanie dodatkowych funkcji i ustawień.
DirectSensor S - bezpośrednio i przez wyświetlacz
​Bezpośrednio i przez jednowierszowy wyświetlacz tekstowy. ​Za pomocą przycisków dotykowych można m.in. wybrać tryb pracy. Jednowierszowy wyświetlacz tekstowy umożliwia wyświetlanie dodatkowych funkcji i ustawień.
EasyControl - szybko i komfortowo
Obsługa odbywa się za pomocą dwóch pokręteł, a informacje takie jak ustawienia temperatury i czasu wyświetlane są na 7-segmentowym wyświetlaczu.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu