Dla wnętrz w różnym stylu

Niezależnie od miejsca zabudowy urządzeń: zawsze doskonała kompozycja. Pozostajesz elastyczny – Twoja kuchnia jest spójna: idealnie dopasowane fronty urządzeń zawsze tworzą harmonijny obraz całości bez względu na to, jak są rozmieszczone urządzenia. Połącz je horyzontalnie w stylu Panorama, wertykalnie w stylu Tower, w środku w stylu CubiQ lub w stylu T. Całkowicie elastycznie i zgodnie z układem pomieszczenia oraz wymogami użytkowymi.
Styl Panorama - wszystko w jednej linii
Ustawienie urządzeń poziomo na wysokości wzroku sprawi, że będziesz miał do nich łatwy dostęp. Estetycznie przekonujący: elegancki rząd urządzeń w Twojej kuchni.
Styl T  - otwarte na wszystko 
Czy można chcieć czegoś więcej? Pięć urządzeń ustawionych w stylu T utworzy symetrię. Obok i pod spodem pozostanie miejsce na meble kuchenne. 
Styl Tower - wertykalnie 
Piekarnik, urządzenie do gotowania na parze lub urządzenie kombi: decydując się na styl Tower, zapewnisz efektywne rozmieszczenie i wysoki poziom funkcjonalności swoich urządzeń. 
Styl Cubiq - kombinacje w pełnym skupieniu
Wszystko w zasięgu wzroku: rozmieszczenie w kwadrat gwrantuje pełną koncentrację na pasji do gotowania i komfortową wysokość roboczą Twoich urządzeń.
Cechy wyposażenia w zależności od modelu