Miele UltraPhase przed pralką Miele

UltraPhase – stworzone dla doskonałych efektów

Miele zrewolucjonizowało pielęgnację tkanin: żaden inny system środków piorących w płynie nie pierze tak dokładnie zarówno tkanin białych, jak i kolorowych, jak 2-fazowy system Miele.

Poznaj nasze najpopularniejsze produkty UltraPhase

Set 6 UltraPhase
Miele UltraPhase 1 i 2
Zapas środka piorącego Miele
Produkt dostępny
Set UltraPhase Sensitive
Miele UltraPhase 1 i 2 Sensitive
Półroczny zapas środka piorącego Miele Sensitive
Produkt dostępny
Set 6 UltraPhase Sensitive
Miele UltraPhase 1 i 2 Sensitive
Półroczny zapas środka piorącego Miele Sensitive
Produkt dostępny
WA UP1 1402 L
Miele UltraPhase 1
2-składnikowy środek piorący do kolorów, bieli i tkanin delikatnych.
Produkt dostępny

Odkryj Miele UltraPhase – płynne detergenty skutecznie usuwające zabrudzenia, dozowane automatycznie, w odpowiedniej ilości i momencie porania 

Środki piorące UltraPhase, to wysoce efektywne i ekologicznego pranie i najwyższy komfort użytkowania. Detergenty w płynie UltraPhase opracowano specjalnie do pralek z systemem TwinDos®. Automatyczny system dozowania pozwala osiągać nie tylko doskonałe rezultaty prania, lecz również sprawia, że Twoja pralka jest zawsze czysta i higieniczna*.

Precyzyjne dozowanie 

Czysto i bez wysiłku

Opracowany z myślą o tym, aby ułatwić Ci życie. Po dodaniu do systemu TwinDos® środek piorący UltraPhase jest zawsze dozowany w idealnych ilościach i za każdym razem dodawany do prania w optymalnym czasie. Dzięki temu zawsze zyskujesz najlepsze efekty prania przy najwyższym komforcie obsługi. 

Wydajny

O 30% mniejsze zużycie środka piorącego**

UltraPhase 1 i 2 są dodawane do prania dokładnie w odpowiednim czasie i w odpowiedniej ilości. Usuwa plamy, jest łagodny dla kolorów i pozwala zaoszczędzić do 30% środka piorącego w porównaniu z dozowaniem ręcznym. I nie jest tylko pusta obietnica – zostało to sprawdzone i potwierdzone przez Hohenstein Institut.

Przyjazny dla środowiska

W trosce o środowisko naturalne

UltraPhase ma potwierdzoną skuteczność już od temperatury 30 °C. Zaoszczędzisz nie tylko na kosztach energii, lecz również wniesiesz swój wkład w ochronę środowiska naturalnego dzięki niższej temperaturze prania.

Zobacz nasz system TwinDos® w akcji

UltraPhase

Lśniące i pełne blasku

Od żywych kolorów po lśniąco białe pranie – to wszystko jest możliwe dzięki nowej formule Miele Aqua Fragrance.

 

 

UltraPhase Sensitive

Łagodny dla skóry

Doskonałe usuwanie plam i ochrona kolorów – nawet w niskich temperaturach. Składniki są szczególnie delikatne dla skóry wrażliwej, całkowicie pozbawione substancji zapachowych i barwników.

 

TwinDos® i UltraPhase

Stworzone dla siebie

Spodobała Ci się oferta naszych środków piorących UltraPhase, ale nie masz jeszcze pralki z systemem TwinDos®? Sprawdź ofertę pralek z systemem TwinDos. Inteligentny system dozuje 2-fazowy środek piorący w sposób odpowiednio dostosowany do każdego prania. Pozwala zaoszczędzić czas i do 30% środka piorącego w porównaniu z dozowaniem ręcznym.

 

* Naukowo przebadany przez Hochschule Albstadt-Sigmaringen i nagrodzony złotą etykietą przez Institut für integrative Hygiene und Virologie – InFluenc_H. Dotyczy wszystkich modeli wyposażonych w technologię TwinDos® i PowerWash w programach Bawełna Higiena 60 °C oraz z opcją AllergoWash. Opis metody jest dostępny pod poniższym linkiem https://www.miele.com/wa-c

** W porównaniu z dozowaniem ręcznym

Na górę strony