Dla najlepszych rezultatów

Poznaj detergenty i akcesoria Miele

Poznaj jakość Miele

Zapoznaj się z wyjątkowymi produktami, które wzbogacą możliwości Twoich urządzeń Miele, gwarantując oszałamiające efekty. Czy jesteś gotowy na doświadczenie najwyższej jakości?

Worki i filtry do odkurzaczy Miele

Worki i filtry Miele skutecznie usuwają ponad 99,9% mikrocząstek kurzu, eliminując nieprzyjemne zapachy i redukując alergeny, przy minimalnym poziomie hałasu. Dzięki systemowi filtracji AirClean, powietrze w Twoim domu stanie się czystsze niż przed odkurzaniem, a automatyczna blokada worka i wskaźnik jakości filtra, zapewnią stałą kontrolę nad jego czystością.

Detergenty do prania Miele

Nasze urządzenia bazują na technologii gwarantującej niskie zużycie energii i wody oraz optymalne zużycie środka piorącego. Dlatego Miele oznacza perfekcyjną i jednocześnie przyjazną dla środowiska pielęgnację Twoich ubrań. Tak właśnie pierze się w zrównoważony sposób: skutecznie i zużywając mniej energii i detergentów.

Środki piorące

Wysoka skuteczność prania zapewnia dokładne usuwanie plam, zachowanie intensywności kolorów, zapobieganie szarzeniu oraz precyzyjne dozowanie detergentu.

Kup teraz

Dowiedz się więcej

UltraPhase: system dostosowany do indywidualnych potrzeb

Odkryj nowy wymiar pielęgnacji prania, dzięki UltraPhase 1 i 2, wyjątkowej formule płynnych środków piorących stworzonej specjalnie dla urządzeń Miele.

Kup teraz

Dowiedz się więcej

Dedykowane środki piorące

Nasze środki piorące zostały starannie opracowane z myślą o delikatnych tkaninach, takich jak kurtki puchowe, poduszki czy odzież sportowa. Zapewniają one nieskazitelną czystość, niezakłócając przy tym wyjątkowych właściwości tych materiałów.

Kup teraz

Dowiedz się więcej

Kapsułki do prania

Miele oferuje bogatą gamę kapsułek do prania, stworzonych z myślą o użytkownikach pralek Miele z funkcją CapDosing. Specjalnie opracowane środki piorące są aktywowane przez pralkę w odpowiednim momencie cyklu prania, zapewniając doskonałe rezultaty.

Kapsułki zapachowe do suszarek

Świeży zapach prania, utrzymujący się nawet przez 4 tygodnie? Kapsułki zapachowe  do suszarek Miele, opracowane specjalnie dla nas przez perfumerię w Prowansji, zapewnią wyjątkowy zapach prania przez długi czas. System FragranceDos pozwala wybrać jeden z ulubionych zapachów do suszarek bębnowych bez konieczności ich wymiany przez nawet 50 cykli.

Kup teraz

Dowiedz się więcej

Detergenty do zmywarek

W naszej ofercie znajdziesz zarówno detergenty do zmywania, jak i środki czyszczące do zmywarek klasy premium, specjalnie opracowane, by w pełni wykorzystać potencjał urządzeń Miele. Nasze detergenty do zmywarek są wystarczająco skuteczne, by usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia z Twoich naczyń, a jednocześnie wystarczająco delikatne, by chronić najbardziej delikatne szkło przed uszkodzeniem.

UltraTabs All in 1

Najlepsze rezultaty w zmywarkach Miele dzięki kapsułkom UltraTabs. Zapewnij swoim naczyniom lśniącą czystość - nawet w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

PowerDisk

Automatyczne, precyzyjne dozowanie z PowerDisc wystarcza nawet na 20 cykli zmywania. Bez konieczności uzupełniania detergentu przy każdym włączaniu zmywarki. PowerDisk - jest kompatybilny ze wszystkimi zmywarkami z funkcją AutoDos.

Detergenty Miele. Zawsze perfekcyjne rezultaty

Urządzenia Miele charakteryzują się niezrównaną jakością, funkcjonalnością i ponadczasowym wzornictwem. Używając oryginalnych środków Miele do pielęgnacji urządzeń Miele zapewniasz, że Twoje urządzenia pozostaną wydajne przez długi czas.

Produkty do pielęgnacji urządzeń Miele

Wiele argumentów przemawia za wyborem Miele

Trwałość na lata

Od 125 lat utrzymujemy zobowiązanie, by osiągać doskonałe wyniki: możesz zaufać Miele. Jesteśmy jedynym producentem testującym swoje produkty na 20 lat użytkowania. Więcej informacji: miele.pl/20lat

Immer Besser, od 1899 r.

Od samego początku firma Miele podąża za swoim motto „Immer Besser“ i zawsze była synonimem jakości i trwałości. Dla naszych klientów oznacza to świadomość, że wybierając Miele, podjęli dobrą decyzję.