Środki czyszczące Miele

Dzięki produktom do czyszczenia Miele łatwo i niezawodnie osiągniesz najlepsze rezultaty i w pełni wykorzystasz potencjał swojego urządzenia. Produkty są testowane i opracowywane w laboratoriach Miele we współpracy z wybranymi producentami. Wszystkie receptury są perfekcyjnie dostosowane do naszych urządzeń.

Środki piorące Miele

Troska o Twoje ubrania przez długie lata.

Aby zawsze osiągać optymalne rezultaty, istotne jest, żeby stosować również właściwe detergenty. Dlatego stworzyliśmy specjalne środki piorące dedykowane do naszych urządzeń, byś mógł cieszyć się jeszcze dłużej swoimi ulubionymi ubraniami. 

Detergenty Miele

Perfekcyjne efekty zmywania.

W zależności od producenta urządzenia, programy do mycia mogą się różnić. Dlatego stworzyliśmy pełną gamę środków przeznaczonych specjalnie do zmywarek Miele. Lubisz wygodne i nowoczesne rozwiązania? Sprawdź również zmywarki z systemem automatycznego dozowania i dedykowanymi detergentami PowerDisk. 

Przyjemna świeże pranie z suszarki

Dzięki suszarce Miele możesz cieszyć się długotrwałym, harmonijnie skomponowanym zapachem. Kapsułki zapachowe Miele podczas suszenia nadają praniu Twój ulubiony zapach. W wybranych urządzeniach jest miejsce na 2 kapsułki zapachowe, dzięki czemu możesz zmieniać zapach, kiedy masz na to ochotę czy w zależności od preferencji domowników. 

Najlepsza pielęgnacja urządzeń zapewniająca niezawodność przez wiele lat

Urządzenia Miele charakteryzują się niezrównaną jakością, funkcjonalnością i ponadczasowym wzornictwem. Używanie specjalnych środków do pielęgnacji urządzeń Miele zapewnia najlepsze rezultaty i ochronę na lata.

UltraPhase – płynne środki piorące stworzone dla doskonałych efektów

Miele zrewolucjonizowało pielęgnację tkanin: żaden inny system środków piorących w płynie nie pierze tak dokładnie zarówno tkanin białych, jak i kolorowych, jak 2-fazowy system Miele.

PowerDisk – granulki do mycia naczyń do zmywarek z systemem automatycznego dozowania

Wkład PowerDisk automatycznie i w odpowiednim czasie dozuje odpowiednią ilość granulatu do mycia naczyń, zapewniając pełne wykorzystanie potencjału zmywarki Miele z systemem AutoDos. Po włożeniu wykonuje pracę za Ciebie, a Ty możesz się cieszyć wysoce wydajnym i przyjaznym dla środowiska zmywaniem naczyń.

Na górę strony