Poznaj Miele PowerDisk

Zaawansowane i wysoce skuteczne granulki do mycia naczyń, do zmywarek z systemem automatycznego dozowania

Zaznaj najwyższej jakości i doskonałych rezultatów.

Poznaj system PowerDisk, automatycznie dozowany granulat do zmywania naczyń. Zmywanie naczyń jeszcze nigdy nie było aż tak proste. 

Czym dokładnie są granulki PowerDisk do automatycznego dozowania? A co ważniejsze, w jaki sposób wpływają na poprawę komfortu?

Wkład PowerDisk automatycznie i w odpowiednim czasie dozuje odpowiednią ilość granulatu do mycia naczyń, zapewniając pełne wykorzystanie potencjału zmywarki Miele z systemem AutoDos. Po włożeniu wykonuje pracę za Ciebie, a Ty możesz się cieszyć wysoce wydajnym i przyjaznym dla środowiska zmywaniem naczyń.

Ekologiczna efektywność

PowerDisk obsługuje wszystkie programy, w tym QuickPowerWash. W przeciwieństwie do zwykłych tabletek do mycia naczyń granulki są dodawane do cyklu zmywania w odpowiednim czasie i w odpowiedniej ilości. Dzięki temu Twoje naczynia są lśniąco czyste, a Ty wnosisz swój wkład w ochronę środowiska naturalnego, ponieważ nie ma potrzeby wstępnego płukania i spłukiwania.

Nieskazitelna czystość

Dzięki technologii aktywnego tlenu granulki proszku PowerDisk nie tylko sprawiają, że naczynia są czyste, lecz także dokładnie je myją i dezynfekują. Granulki usuwają zarazki i bakterie z przylegających resztek jedzenia, zapewniając w pełni higieniczny rezultat mycia naczyń.

Wystarczy tylko włożyć naczynia

Po włożeniu naczyń PowerDisk automatycznie dozuje i w odpowiednim czasie dodaje detergent do cyklu mycia. Jeden wkład PowerDisk wystarcza na samodzielną pracę zmywarki przez około jeden miesiąc (lub 20 myć) przed koniecznością kolejnej wymiany – to wygodny, czysty i bardzo wydajny system.

Jak działa automatycznie dozowany granulat do mycia naczyń?

Idealne połączenie

PowerDisk

Wydajna i komfortowa obsługa

Oryginalny środek do mycia naczyń Miele na bazie ekskluzywnych granulek, który zapewnia skuteczne i higieniczne mycie Twoich naczyń. Opracowany w sposób pozwalający w pełni wykorzystać moc Twojej zmywarki z systemem AutoDos. PowerDisk to lśniąco czyste naczynia dzięki wyjątkowej mocy granulek.

Idealne połączenie

Zmywarka do naczyń Miele G7000 + PowerDisk

Seria G7000 to prawdziwy unikat pod względem designu i technologii. Dzięki systemowi automatycznego dozowania PowerDisk nasze zmywarki tworzą idealne połączenie dla uzyskania doskonałych rezultatów mycia. W zależności od wybranego programu i temperatury odpowiednia ilość granulek jest zawsze dodawana do wody w idealnym czasie.

To jakość, która wyprzeda swój czas. 

Na górę strony