Miele PowerDisk

Środek do mycia naczyń PowerDisk do użytku z funkcją AutoDos

Środek do mycia naczyń zapewniający doskonałe rezultaty czyszczenia

Środek do mycia naczyń PowerDisk zapewnia lśniąco czyste naczynia. Został opracowany specjalnie dla zmywarek z technologią AutoDos i bez trudu usuwa nawet uporczywe resztki jedzenia. Nasz środek do mycia naczyń nie zawiera mikroplastiku i jest dostępny w opakowaniu przyjaznym dla środowiska. Pojemnik jest wykonany w 100% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.

Specjalna oferta

PowerDisk zestaw 12 sztuk w cenie 10!

Promocja obowiązuje od 1.05.2024 do 31.08.2024 na miele.pl i w firmowych sklepach stacjonarnych. Uprawnia do zakupu zestawu PowerDisk 12 sztuk w niższej cenie. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi.

PowerDisk

Zmywanie naczyń bez wysiłku

PowerDisk pozwala w pełni wykorzystać potencjał i wygodę użytkowania zmywarki Miele z systemem AutoDos. Wykonuje pracę za Ciebie, automatycznie dozując odpowiednią ilość granulatu we właściwym czasie, dzięki czemu możesz się zrelaksować i cieszyć korzyściami płynącymi z efektywnego zmywania naczyń.

QuickPowerWash

Silne połączenie

Pierwszorzędne rezultaty zmywania w mniej niż godzinę

PowerDisk jest kompatybilny ze wszystkimi programami zmywania, ale swoje możliwości w pełni rozwija w programie QuickPowerWash, który zapewnia doskonałe rezultaty zmywania i suszenia w mniej niż godzinę.

Technologia aktywnego tlenu

Czystość zapewniająca doskonałą higienę

Technologia aktywnego tlenu PowerDisk usuwa zarazki i bakterie ze zmywarki. To nie tylko sprawia, że naczynia wyglądają nieskazitelnie, lecz także zapewnia czyszczenie i dezynfekcję zmywarki, a tam samym prawdziwie higieniczny rezultat.

PowerDisk placement

Skuteczne i łatwe zmywanie naczyń

Komfort automatycznego dozowania

Włóż PowerDisk do zmywarki i pozwól mu działać przez maksymalnie 20 cykli (około 1 miesiąca). Granulat jest automatycznie dodawany do cyklu zmywania, dzięki czemu można korzystać z niezawodnej, wygodnej i wydajnej procedury czyszczenia.

Zobacz PowerDisk w akcji

PowerDisk podczas testu

Przyjazne dla środowiska i nadające się do recyklingu – pojemniki PowerDisk są wykonane w 100% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.

Miele PowerDisk

PowerDisk

Wydajna i komfortowa obsługa

Odkryj oryginalny środek do mycia naczyń Miele do automatycznego dozowania. Nasz wyjątkowy granulat proszku został opracowany w sposób pozwalający w pełni wykorzystać moc zmywarki z systemem AutoDos. Skutecznie i higienicznie czyści naczynia, zapewniając nieskazitelny rezultat.

Doskonałe rezultaty czyszczenia i komfort użycia

Oferujemy wybór standardowych i promocyjnych zestawów.

GS SETD6
PowerDisk All in 1. zestaw 6 sztuk
Środek do mycia naczyń do zmywarki z AutoDos. W zestawie taniej.
Produkt dostępny
GS SETD12
​PowerDisk All in 1, zestaw 12 sztuk
Środek do mycia naczyń w zmywarkach z AutoDos
Produkt dostępny
  • Wszystkie ceny produktów zawierają VAT 23%
  • Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian technicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność podanych informacji.

Powiązane produkty

Dishwasher Tablets

Miele UltraTabs All in 1

Dla tych, którzy wolą tabletki do zmywarek, oferujemy tabletki UltraTabs All in 1. Rozpuszczają się one w momencie rozpoczęcia cyklu zmywania, zapewniając wydajne i skuteczne czyszczenie.

Inne środki czyszczące

Miele oferuje również proszek do zmywarek, sól regenerującą i nabłyszczacz, które chronią zarówno urządzenie, jak i naczynia przed osadzaniem się kamienia i zapewniają ich lśniącą czystość.

Miele AutoDos

AutoDos i PowerDisk – doskonała synergia

Spodobała Ci się nasza oferta środków do mycia naczyń PowerDisk, ale nie masz zmywarki z funkcją automatycznego dozowania? Poznaj moc i wygodę użytkowania zmywarek z technologią AutoDos.