Miele Experience Center Łódź

Adres

Ogrodowa 8
91-062 Łódź

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 9.00-18.00
Wtorek: 10.00 -18.00
Środa: 9.00-18.00
Czwartek: 10.00-18.00
Piątek: 10.00-16.00
Sobota: 10.00-15.00

Zapraszamy do Miele Experience Center w Łodzi

Do sieci Miele Experience Center w Polsce dołączył salon w Łodzi. Powstał w centrum miasta, w budynku Ogrodowa Office, tuż obok najważniejszych w Łodzi miejsc, jak ulica Piotrkowska, Manufaktura, czy pałac Poznańskiego – obecna siedziba Muzeum Miasta Łodzi.

Wybór lokalizacji wpisuje się w przyjęte przez Miele założenia strategii zrównoważonego rozwoju. Budynek Ogrodowa 8 Office został zaprojektowany z poszanowaniem spójności architektonicznej miasta, z uwzględnieniem najwyższego standardu jakości, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii przyjaznych dla środowiska i zapewniających komfort pracy. Budynek został sklasyfikowany jako zgodny z taksonomią UE dotyczącą działalności gospodarczej zrównoważonej środowiskowo, a posiada również certyfikaty WELL Health & Safety Rating oraz BREEAM In-Use na poziomie „Excellent”.

Miele Experience Center to największa w Łodzi ekspozycja urządzeń Miele i miejsce, gdzie można przy filiżance kawy przetestować urządzenia ze wszystkich kategorii. Architekci znajdą tu inspiracje i konkretne rozwiązania przy projektowaniu kuchni dla swoich klientów. Część wystawiennicza podzielona jest na strefy pralnictwa, odkurzaczy i ekspresów do kawy  oraz urządzeń do zabudowy. Te ostatnie tworzą aktywną kuchnię, przeznaczoną na pokazy  i warsztaty kulinarne, prowadzone zawsze w duchu less waste. Gospodynią będzie tu najczęściej szefowa kuchni, Magda Klimczak. Łódzki salon działa od połowy maja i jest ósmym Miele Experience Center w Polsce.

Więcej zdjęć

Znajdź sprzedawcę Miele w swojej okolicy
Na górę strony