Miele UltraTabs All in 1

Tabletki do zmywarki UltraTabs All in 1

Idealne tabletki do Twojej zmywarki Miele

Nasze tabletki Miele UltraTabs All in 1 szybko się rozpuszczają i zapewniają dokładne i delikatne czyszczenie w każdym cyklu zmywania.

PROMOCJA

UltraTabs 120 sztuk taniej o 20%

Promocja obowiązuje od 1.05.2024 do 31.07.2024 na miele.pl i w firmowych sklepach stacjonarnych. Uprawnia do zakupu zestawu UltraTabs 120 sztuk w niższej cenie. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi.

UltraTabs All in 1: nasze wydajne kapsułki do zmywarek

Z Miele UltraTabs All in 1 uzyskasz efekt lśniących naczyń, nawet w przypadku uporczywych zabrudzeń. Tabletki nadają się do stosowania we wszystkich zmywarkach Miele i zawierają sól do zmywarek, która chroni urządzenie przed osadzaniem się kamienia.

Czyste naczynia w 58 minut

Kapsułki UltraTabs All in 1 zostały opracowane specjalnie do zmywarek Miele. Całkowicie rozpuszczają się w ciągu 2–3 minut, dlatego nadają się również do krótkich programów. W połączeniu z programem QuickPowerWash pozwalają uzyskać najlepsze możliwe rezultaty mycia i suszenia standardowo zabrudzonych naczyń w zaledwie 58 minut.

Delikatne mycie szkła kryształowego i zastaw stołowych

Nawet delikatne i nieodporne na wysokie temperatury naczynia będą lśnić jak nowe dzięki tabletkom UltraTabs All in 1, które umożliwiają łagodne mycie delikatnych naczyń i pozwalają uzyskać lśniące rezultaty dzięki funkcji nabłyszczania.

Czy wiesz, że tabletki do zmywarki UltraTabs All in 1 nie zawierają fosforanów i są przyjazne dla środowiska?

Odkryj wszystkie produkty i pakiety UltraTabs All in 1

Dobrego nigdy za wiele: właśnie dlatego nasze tabletki do zmywarek UltraTabs All in 1 są dostępne w opakowaniach różnej wielkości.

GS CL 1206 T
​Zestaw UltraTabs All in 1, 120 szt.
dla najlepszych rezultatów mycia w zmywarkach Miele.
Produkt dostępny
All in One Set
Zestaw środków do mycia
dla najlepszych rezultatów mycia i suszenia w zmywarkach Miele.
Produkt dostępny
GS CL 01805 T
Zestaw UltraTabs, 180 sztuk
dla najlepszych rezultatów mycia w zmywarkach Miele.
Produkt dostępny
GS CL 2406 T
UltraTabs All in 1, 240 szt. 
dla najlepszych rezultatów mycia w zmywarkach Miele.
Produkt dostępny
  • Wszystkie ceny produktów zawierają VAT 23%
  • Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian technicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność podanych informacji.

Konserwacja urządzenia

  • Wszystkie ceny produktów zawierają VAT 23%
  • Zastrzega się możliwość wprowadzania zmian technicznych. Nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność podanych informacji.

Podobne produkty

PowerDisk

PowerDisk to nasz środek do zmywania do zmywarek Miele z funkcją AutoDos. Automatycznie dozuje odpowiednią ilość środka do zmywania, zapewniając lepsze i wydajniejsze rezultaty.

Pozostałe środki do mycia naczyń

W Miele znajdziesz również proszek do zmywarek, sól do zmywarek oraz nabłyszczacz, dzięki którym ochronisz swoje naczynia i zmywarkę przed osadzaniem się kamienia i zapewnisz olśniewającą czystość.

Zmywarki z QuickPowerWash

Poznaj wszystkie modele zmywarek Miele z QuickPowerWash – krótkim programem zapewniającym najlepsze rezultaty czyszczenia i suszenia dla normalnie zabrudzonych naczyń w zaledwie 58 minut.