Login dostawcy

Dla partnerów i tych, którzy chca nimi zostac!

Lieferanten Login

Portale dla dostawców

Firma Miele oddaje do Państwa dyspozycji dwa portale o różnym przeznaczeniu. W strategicznym portalu zaopatrzeniowym znajdą Państwo, jako zarejestrowany dostawca, nasze przetargi i aukcje. W portalu operacyjnym udostępniamy Państwu ( po wcześniejszym ustaleniu) nasze zamówienia i zapotrzebowania w postaci list i/lub materiałów do pobrania. Do pobrania danych CAD proszę skorzystać ze specjalnego linka, przesłanego Państwu pocztą elektroniczną. Tego dostępu nie znajdą Państwo na naszej ogólnodostępnej stronie głównej!

Operatives Beschaffungsportal

Operacyjny portal zaopatrzeniowy

Poprzez operacyjny portal zaopatrzeniowy nasi autoryzowani dostawcy Miele mają dostęp do naszych zamówień i zapotrzebowań.

Do portalu
Strategisches Beschaffungsportal

Strategiczny portal zaopatrzeniowy

Udało się Państwu zarejestrować i zostali Państwo zaproszeni do przetargu? W takim razie są Państwo we właściwym miejscu! Proszę podążać za linkiem.

Do portalu
Lieferant werden

Zostań dostawcą

"Witamy na pokładzie" - proszę postępować według wskazówek. Proszę zwrócić uwagę, że profil dostawcy musi zostać całkowicie wypełniony i opublikowany.

Tutaj można dowiedzieć się więcej
Einkaufspolitik

Polityka zakupów

Jakość Miele zaczyna sie już przy zakupach. Filozofia przedsiębiorstwa "Zawsze lepiej" obowiązuje również dla naszych źródeł zakupowych!

Dowiedz sie wiecej