Miele wprowadza na rynek płytę TwolnOne ze zintegrowanym wyciągiem

kwiecień 2018

Miele wprowadza na rynek płytę TwolnOne ze zintegrowanym wyciągiem

 

Miele prezentuje innowacyjną płytę TwolnOne (KMDA 7774 FL) z elastycznymi strefami grzejnymi PowerFlex w kombinacji z wydajnym wyciągiem nablatowym. Inteligentna technologia, wysoki komfort obsługi oraz niepowtarzalne wzornictwo to tylko niektóre z zalet nowej płyty w ofercie Miele.

 

Elegancja i dyskrecja

Płyta TwolnOne dzięki swojej eleganckiej formie doskonale wpisuje się zwłaszcza w minimalistyczne wnętrza, a zastosowane rozwiązania zapewniają dużą swobodę planowania przestrzeni kuchennej. Urządzenie można wpasować w blat uzyskując całkowitą integrację z blatem roboczym, bądź zabudować na blacie i zamontować w otwartym lub w zamkniętym obiegu powietrza. Dodatkowo, niewielki rozmiar wyciągu zabudowanego w szafce kuchennej jest szczególnym atutem przy projektowaniu mniejszych pomieszczeń.

Bogate wyposażenie

TwolnOne to gwarancja kulinarnych sukcesów w kuchni. Płyta indukcyjna Miele wyposażona została w dwie elastyczne strefy grzejne PowerFlex, umożliwiające m.in. łączenie dwóch stref gotowania w jedną dużą, tym samym pozwalając na dowolne dopasowanie do różnego rozmiaru naczyń. Z kolei niezrównaną szybkość zapewnia funkcja TwinBooster umożliwiająca skumulowanie mocy dwóch stref grzejnych w jednej, co wpływa na znaczne skrócenie czasu gotowania. Ponadto strefy grzejne wyposażone zostały w sprawdzone funkcje stosowane w płytach Miele, takie jak Stop&Go, dzięki której wszystkie strefy można zredukować jednocześnie do poziomu 1, chroniąc potrawy przed przypaleniem oraz Utrzymanie ciepła, która reguluje temperaturę na dnie garnka w taki sposób, by podtrzymać potrawy w cieple bez ryzyka przypalenia.

Płyta TwolnOne standardowo wyposażona została w funkcję Con@ctivity 2.0, dzięki której wyciąg i płyta komunikują się ze sobą. W zależności od warunków panujących podczas gotowania, wyciąg automatycznie dopasuje wydajność wentylatora troszcząc się o przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. W trosce o najwyższą jakość urządzenia, TwolnOne Miele wyposażone zostało także w energooszczędne rozwiązania. Mocny, cichy i wydajny silnik ECO potrafi oszczędzić nawet do 70% energii w porównaniu z tradycyjnymi wentylatorami. 

Na wysoki komfort użytkowania TwolnOne wpływa sterowanie SmartSelect, która zapewnia szybką i intuicyjną obsługę. Dzięki niej poziomy mocy i czasy można ustawiać bezpośrednio dla każdej strefy grzejnej, z których każda ma przyporządkowany podświetlony na żółto rząd cyfr. Wysoki komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo zapewnia również Miele CleanCover – zamknięta, gładka powierzchnia znajdująca się za filtrami tłuszczu, która gwarantuje łatwe czyszczenie, jednocześnie chroniąc elektronikę oraz silnik, a także 10 warstwowe metalowe filtry tłuszczu, które są nie tylko wytrzymałe, ale także nadają się do mycia w zmywarce.

TwolnOne, dzięki nowoczesnemu i niepowtarzalnemu wzornictwu, a także bogatemu wyposażeniu, z pewnością dostarczy prawdziwej przyjemności podczas gotowania wielu kreatywnym adeptom sztuki kulinarnej, jak i wytrawnym kucharzom.

Cena KMDA 7774 FL – 15 490 brutto

Pobierz plik pdf
Osoba kontaktowa
Ansprechpartner

Dane kontaktowe

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem materiałów prasowych prosimy o kontakt:


Agencja Star PR
tel.: 600 042 100
e-mail: m.wach@starpr.com.pl

Dowiedz się więcej