Zmywarki Miele

Najwyższa higiena zmywania

Ze zmywarkami Miele możemy być pewni, że nasze naczynia są zmywane wyłącznie świeżą wodą i pozbawione szkodliwych bakterii i wirusów. Nawet butelki dla niemowląt czy deski do krojenia będą idealnie czyste.

Poznaj zmywarki Miele
Zmywarki Miele

Szuflada na sztućce

Dziś zmywarki nie tylko zapewniają nam komfort
i odciążają w codziennych obowiązkach. Stanowią także gwarancję nieskazitelnie czystych naczyń. Dzięki szufladzie na sztućce w zmywarkach Miele zabrudzenia zostają dokładnie usunięte. Sztućce są perfekcyjnie wysuszone i można je higienicznie wyjąć dotykając jedynie rączki.

Świeża woda

Zmywanie w świeżej wodzie

Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to już przy zużyciu 6,5 litra wody w programie Automatic - to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. 
W ciągu ostatnich 30 lat Miele obniżyło zużycie wody w zmywarkach o 85%, do rekordowego poziomu zmniejszyło się także zużycie prądu. Najwyższa higiena zmywania i wyjątkowa efektywność!

Butelki dziecięce w zmywarce

Program Higiena 70°C

W wybranych zmywarkach Miele dostępny jest program Higiena 70°C, dzięki któremu butelki dla niemowląt, naczynia dla dzieci czy deski do krojenia będą wolne od bakterii i wirusów. Zmywarki pomogą też w utrzymaniu w czystości zabawek naszych dzieci - małe klocki można myć w woreczkach lub specjalnych siatkach do prania, aby uniknąć ich swobodnego przemieszczania się w zmywarce.

Program Intesywny 75

Program Intensywny 75°C

Dzięki wysokiej temperaturze zmywania możemy być pewni, że nasze naczynia są bezpieczne. Oprócz tego program Intensywny gwarantuje najlepsze rezultaty zmywania nawet mocno zabrudzonych naczyń, bez konieczności ich wcześniejszego namaczania.

bardzo czyste

Opcja "Bardzo czyste"

W zmywarkach Miele oprócz standardowych programów zmywania dostępne są również dodatkowe funkcje. Przy wyborze opcji "Bardzo czyste" program trwa dłużej i zostaje podwyższona temperatura wody. Dzięki temu masz gwarancję nieskazitelnej czystości i higieny.

czyszczenie urządzenia

Konserwacja urządzenia

Komora zmywarki w dużym stopniu czyści się samoczynnie. Jeśli mimo to odłożą się pozostałości lub osady, do czyszczenia należy zastosować program Konserwacja urządzenia. Zapewnia zachowanie wysokiej higieny i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

AutoDos Miele

System automatycznego dozowania AutoDos

Pierwsze na świecie automatyczne dozowanie ze zintegrowanym PowerDisk. Zmywarka i specjalny granulat proszku stanowią precyzyjnie dobrany system - dozowanie odbywa się pod kątem wybranego programu i w optymalnym momencie. Zapomnij o ręcznym dozowaniu nawet na miesiąc!

PowerDisk Miele

PowerDisk

Ciesz się wolnością: jeden PowerDisk wystarcza średnio na 20 cykli zmywania. Najwyższa efektywność (formuła granulatu została opracowana specjalnie dla Miele) z Certyfikatem Instytutu Fresenius.