Wstąp do Strefy Premium

Zostań Klientem Miele - wstąp do Strefy Premium

Marka Miele to gwarancja najwyższej jakości. Naszym Klientom oferujemy najwyższy standard obsługi. Sprawdź pakiet korzyści Klienta Miele.

Wejdź do świata innowacji

Profesjonalne doradztwo

Strefa VIP Miele

Doradztwo Premium

Marka Miele to nie tylko najwyższej jakości urządzenia, ale również znakomita obsługa zarówno przed zakupem, jak i po jego dokonaniu. Nasi Klienci mogą skorzystać z dedykowanej infolinii produktowej, na której przypisany doradca odpowie na pytania dotyczące naszych produktów. 

Infolinia produktowa - 22 548 40 00, wew. 2

Profesjonalne doradztwo

Indywidualne szkolenia

Oferujemy również indywidualne szkolenia produktowe, podczas których można dowiedzieć się wszystkiego na temat użytkowania i konserwacji urządzeń.

Formularz kontaktowy

Warsztaty produktowe

Warsztaty kawowe

Warsztaty kulinarne

Klienci Miele mają zapewniony udział w warsztatach kulinarnych organizowanych w Miele Experience Center. Celem takich wydarzeń jest przede wszystkim przetestowanie funkcjonalności urządzeń kuchennych. Ułatwia to codzienne korzystanie z urządzeń w domowym zaciszu, a także pełne wykorzystywanie ich możliwości. Zapraszamy!

Warsztaty pralnicze

Warsztaty pralnicze

Dla właścicieli pralek i suszarek Miele przewidzieliśmy dedykowane warsztaty, podczas których zaprezentujemy najnowsze technologie pod kątem użytkownika.

Formularz kontaktowy

Zapisz się

Świat Kulinarnych Inspiracji

Warsztaty kulinarne

Zaproszenie do świata kulinarnych inspiracji

W pełni wyposażona kuchnia, najlepsi nauczyciele i atmosfera zachęcająca do twórczych działań kulinarnych czekają na uczestników Akademii Dobrego Smaku. Warsztaty to idealna okazja do zdobycia wiedzy o naszych urządzeniach i zweryfikowania ich możliwości w praktyce. Jeśli chcesz przekonać się jak działają urządzenia Miele, a przy okazji przyrządzić wyśmienite potrawy pod okiem najlepszych szefów kuchni- zapraszamy Cię do naszej aktywnej kuchni.

Weź udział w warsztatach Akademii Dobrego Smaku

Miele Club warsztaty

Warsztaty dla Miele Club

Dla członków Miele Club, którzy posiadają urządzenia kuchenne Miele organizujemy dedykowane warsztaty kulinarne, podczas których można poznać pełne możliwości posiadanych przez siebie urzadzeń i to także pod okiem profesjonalnego szefa kuchni. 

Dołącz do Miele Club

Zobacz warsztaty kulinarne dla  członków Miele Club

Profesjonalna obsługa serwisowa

Zakup urządzeń Miele to gwarancja najwyższej jakości i znakomitych rezultatów. Jednak jeśli byłoby potrzebne wsparcie, serwis Miele oferuje je szybko i niezawodnie. Pomoc można uzyskać za pośrednictwem dedykowanej infolinii, a po założeniu konta w Miele Shop  możliwe jest także zamówienie usługi serwisowej online. Urządzenia zakupione u autoryzowanych partnerów otrzymują oryginalną gwarancję producenta. Oprócz tego Klienci Miele otrzymują książki z przepisami właściwymi dla zakupionych urządzeń (m.in. do urządzeń do gotowania na parze z funkcją piekarnika czy ekspresów do kawy),

Miele Club

Miele Club

Odkryj strefę Premium - dołącz do Miele Club

Na wszystkich członków programu Miele Club czeka szereg unikalnych benefitów, takich jak oferty specjalne czy dedykowane newslettery. Po zarejestrowaniu się Klient otrzymuje dostęp do strefy Moje Miele. 

Członkowie Miele Club

Zostań członkiem Gold lub Platinum

Dla członków Miele Club przygotowaliśmy specjalne oferty a także dedykowane newslettery. Wystarczy zarejestrować posiadane przez siebie urządzenia Miele by móc korzystać ze wszystkich benefitów.

Dowiedz się więcej na stronie Miele Club.