Akcesoria do łączenia urządzeń domowych w sieć

Jakie akcesoria pasują do mojego urządzenia?


Warto wiedzieć o Akcesoria do łączenia urządzeń domowych w sieć

WifiConn@ct

Chcą Państwo korzystać z zalet Miele@home?

Wejście w świat sieciowych urządzeń domowych jest bardzo łatwe - ponieważ system Miele@home jest zarówno prosty jak i komfortowy. Podłączenie do sieci pojedynczych urządzeń Miele odbywa się poprzez WiFiConn@ct – co oznacza bezpośrednie połączenie z domowym routerem Wi-Fi. W efekcie można wygodnie kontrolować i sterować * podłączone do sieci urządzenia domowe ze smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji Miele@mobile.

Dowiedz się więcej o „WifiConn@ct“ w zależności od urządzenia i modelu
Aplikacja Miele@mobile

Nie można być w kilku miejscach jednocześnie?

Dokładasz wszelkich starań i zawsze masz sprawy pod kontrolą. Teraz również w drodze możesz się upewnić, że w domu jest wszystko pod kontrolą. Zapewnia to aplikacja a href="mailto:Miele@mobile"Miele@mobile/a. Dzięki temu rozwiązaniu sprawdzisz stan swoich urządzeń i otrzymasz informację, gdy zakończy się na przykład program prania. Także wtedy, gdy masz do wypełnienia ważniejsze misje.*

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele@mobile“
MobileControl

Spontaniczna przyjęcie w ciągu godziny?

Lodówka już się chłodzi! Idealne okazje nie trzymają się terminów. Aby mogli się Państwo cieszyć spontanicznością, opracowaliśmy MobileControl. Ponieważ dzięki mobilnemu sterowaniu mają Państwo wszystko pod kontrolą również spoza domu. Włączając funkcję SuperCool można przygotować swoją lodówkę na przyjęcie kupowanych właśnie przysmaków, które powinny trafić na stół schłodzone.*

Dowiedz się więcej o „MobileControl“
Aplikacja Scout RX2

Brakuje Ci czasu na najważniejsze rzeczy?

Nowy robot sprzątający Miele Scout RX2 z MobileControl zadba o Twój dom podczas Twojej nieobecności. Nie ważne, gdzie jesteś – Twoje podłogi zawsze będą czyste.

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Scout RX2“
ShopConn@ct

Codziennie wygodne zakupy w internecie?

Dzięki temu masz więcej czasu! Nie należy tracić zbyt dużo czasu na szczegóły. Na przykład, czy mam wystarczająco dużo tabletek do zmywarki w domu? Zdaj się w tym względzie na urządzenie Miele: Twoja zmywarka poinformuje Cię, gdy tabletki, nabłyszczacz lub sól będą się kończyły. Dzięki ShopConn@ct zamówisz te produkty w wygodny sposób online, za pomocą smartfonu lub tabletu.*

Dowiedz się więcej o „ShopConn@ct“
a href="mailto:Miele@mobile"Miele@mobile/a Aplikacja – Przepisy

Chcesz przywołać wspomnienia z wakacji?

Dzięki odpowiedniemu przepisowi z pewnością się powiedzie. Pieczenie i gotowanie dla wszystkich — z funkcją Przepis aplikacji Miele@mobile staje się to bardzo łatwe. Nieoczekiwane kulinarne wyzwanie przed Tobą? Za pomocą smartfonu lub tabletu szybko znajdziesz odpowiedni przepis, a listę zakupów będziesz miał od razu pod ręką. W ten sposób wyczarujesz smaczne potrawy, nawet gdy rzadko gościsz w kuchni.

Dowiedz się więcej o „a href="mailto:Miele@mobile"Miele@mobile/a Aplikacja – Przepisy“
Połączenie urządzeń domowych w sieć z Miele@home

Czas na prawdziwą wolnośc w domu

"Wolność? Dla mnie oznacza to jakość życia. Mogę się nią rozkoszować, kiedy mam wszystko pod kontrolą."*

Dowiedz się więcej o „Połączenie urządzeń domowych w sieć z Miele@home“
Sterowanie głosem 

Wszystko pod kontrolą bez smartfonu 

Zapytaj Alexę! Powinni mieć Państwo wolne ręce dla naprawdę ważnych rzeczy. Bez konieczności użycia smartfonu można teraz kontrolować urządzenia za pomocą sterowania głosem: za pomocą Amazon Echo oraz Alexa Voice Service można dowiedzieć się słownie o stanie Państwa urządzeń lub też zapytać o przydatne informacje, jak np. wybór właściwego programu pralki. – i być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o „Sterowanie głosem “
Interaktywny asystent Miele

Góry prania?

Łatwe do pokonania z inteligentnym asystentem. W wielu sytuacjach chętnie polegamy na profesjonalnym wsparciu - na przykład gdy chodzi o perfekcyjną pielęgnację prania. Interaktywny asystent Miele poleci Państwu najbardziej odpowiedni program prania. Białe czy kolorowe, bawełna czy jedwab, mocno lub lekko zabrudzone - z asystentem Miele zawsze osiągną Państwo optymalne rezultaty prania.

Dowiedz się więcej o „Interaktywny asystent Miele“
SmartStart

Światło słoneczne produkuje dobry nastrój?

I produkuje prąd dla Twojej suszarki! Z pewnością chcesz wykorzystać pozytywną energię słonecznego popołudnia. W ogrodzie z rodziną, jak i w celu zapewnienia zrównoważonego postępowania z energią. Dzięki SmartStart Twoje urządzenia domowe wykorzystują prąd wtedy, gdy taryfy za energię w sieci są wyjątkowo niskie.*

Dowiedz się więcej o „SmartStart“
SuperVision

Spotkanie towarzyskie w kuchni?

Nie przejmuj się praniem, ciesz się chwilą - przede wszystkim z towarzyskich spotkań w swojej kuchni. Z komfortu swojej sieci domowej można skorzystać jakby mimochodem: Ponieważ dzięki SuperVision mają Państwo status urządzeń domowych zawsze na widoku bez wyciągania telefonu - całkiem dyskretnie na wyświetlaczu swojego urządzenia Miele*.

Dowiedz się więcej o „SuperVision“
Smart Home

Czy mój Smart Home jest rzeczywiście inteligentny?

Dopiero wtedy, gdy wyciąg kuchenny będzie się porozumiewał z oświetleniem mieszkania. Inteligentny dom jest dopiero wtedy inteligentny, gdy wszystkie komponenty do siebie pasują. A pożądany komfort osiąga się dopiero wtedy, gdy wszystkim można sterować centralnie. Dzięki dopracowanym rozwiązaniom partnerskim sieciowe urządzenia domowe Miele mogą zostać zintegrowane w istniejącym systemie Smart Home. Aby móc się cieszyć wydajnością i komfortem kompleksowej sieci domowej.

Dowiedz się więcej o „Smart Home“
Serwis produktów spożywczych

Czy czegoś brakuje z nowego przepisu?

Ugotuj to, na co masz ochotę – bez potrzeby robienia zakupów. Jeżeli zainspiruje Cię przepis z aplikacji Miele@mobile, wtedy w krótkim czasie będziesz mieć pod ręką właściwe składniki: bezpośrednio z aplikacji można zamówić składniki on-line, korzystając z serwisu produktów spożywczych, po czym produkty dostarczone zostaną bezpośrednio do domu. Komfort wymaga tylko kilku kliknięć – bez nakładu czasu i torby na zakupy.

Dowiedz się więcej o „Serwis produktów spożywczych“

Akcesoria

Miele Original Zubehör
Oryginalne akcesoria Miele Shop Dowiedz się więcej