Warto wiedzieć o Sieciowe urządzenia domowe

Łączenie urządzeń domowych w sieć z Miele@home

Prawdziwa wolność we własnym domu

„Wolność? Dla mnie oznacza to jakość życia. Mogę się nią rozkoszować, kiedy mam wszystko pod kontrolą.“*

Dowiedz się więcej o „Łączenie urządzeń domowych w sieć z Miele@home“
Aplikacja Miele@mobile

Nie można być w kilku miejscach jednocześnie?

Ależ tak! Ty to potrafisz! Zawsze się starasz i lubisz mieć sprawy pod kontrolą. Teraz również w drodze możesz się upewnić, że w domu jest wszystko pod kontrolą. Zapewnia to aplikacja Miele@mobile. Dzięki temu rozwiązaniu sprawdzisz stan swoich urządzeń i otrzymasz informację, gdy zakończy się na przykład program prania. Także, gdy masz do zrobienia ważniejsze zadania.*

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele@mobile“
Aplikacja Miele@mobile – MobileControl

Spontaniczne przyjęcie w jedną godzinę?

Idealnych okazji nie da się dokładnie zaplanować. Aby rozkoszować się nimi w spontaniczny sposób, stworzyliśmy MobileControl. Dzięki mobilnemu sterowaniu masz wszystko pod kontrolą również spoza domu. Za pomocą opcji SuperCool możesz przygotować swoją lodówkę na świeże smakołyki, które wkrótce przyniesiesz do domu i schłodzone chcesz zaserwować swoim znajomym. W nowych urządzeniach do gotowania parametry, takie jak temperatura i czas, można również zmieniać w odpowiednich trybach pracy uruchomionego programu.

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele@mobile – MobileControl“
Aplikacja Miele@mobile – FoodView

Możliwość łączenia w sieć dla większego komfortu

Co się dzieje z chlebem w piekarniku? Dowiesz się o tym dzięki kamerze umieszczonej w komorze gotowania.

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele@mobile – FoodView“
Aplikacja Miele@mobile – Przepisy

Chcesz przywołać wspomnienia z wakacji?

Dzięki odpowiedniemu przepisowi z pewnością się powiedzie. Pieczenie i gotowanie dla wszystkich – z funkcją Przepisy aplikacji Miele@mobile staje się to bardzo łatwe. Nieoczekiwane kulinarne wyzwanie przed Tobą? Za pomocą smartfonu lub tabletu szybko znajdziesz odpowiedni przepis, a listę zakupów będziesz miał od razu pod ręką. W ten sposób wyczarujesz smaczne potrawy, nawet gdy rzadko gościsz w kuchni.

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele@mobile – Przepisy“
Aplikacja Miele@mobile – ShopConn@ct

Codziennie wygodne zakupy w Internecie?

Dzięki temu masz więcej czasu! Nie należy tracić zbyt dużo czasu na szczegóły. Na przykład, czy mam wystarczająco dużo tabletek do zmywarki w domu lub nowy PowerDisk? Zmywarka poinformuje, gdy tabletki, nabłyszczacz lub sól będą się kończyć. Dzięki ShopConn@ct zamówisz te produkty w wygodny sposób online, za pomocą smartfonu lub tabletu.

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele@mobile – ShopConn@ct“
Aplikacja Miele@mobile – asystent Miele

Sterta prania?

Z pewnością zniknie ona dzięki inteligentnemu asystentowi. W niektórych sytuacjach lepiej zdać się na profesjonalne wsparcie. Przykładowo w zakresie idealnej konserwacji odzieży. Interaktywny asystent Miele poleci Ci najlepszy program prania. Białe lub kolorowe, bawełna lub jedwab, mocne lub niewielkie zabrudzenie – asystent Miele zawsze znajduje idealne rozwiązanie dla prania.*

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele@mobile – asystent Miele“
Aplikacja Miele Scout RX2

Brakuje Ci czasu na najważniejsze rzeczy?

Z robotem sprzątającym to bardzo proste. Nowy robot sprzątający Miele Scout RX2 z MobileControl zadba o Twój dom podczas Twojej nieobecności. Nie ważne, gdzie jesteś – Twoje podłogi zawsze będą czyste.

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele Scout RX2“
SuperVision

Wspólne gotowanie ze znajomymi?

A ty wiesz, co się dzieje z pralką. Rozkoszuj się pięknem dnia codziennego – przede wszystkimi w kręgu przyjaciół w Twojej kuchni. Korzystaj z komfortu łączenia urządzeń domowych w sieć. Dzięki SuperVision nie musisz stale zerkać na smartfon, aby być na bieżąco. Status urządzeń domowych wyświetla się w dyskretny sposób na wyświetlaczu urządzeń kuchennych*.

Dowiedz się więcej o „SuperVision“
Smart Home

Czy Smart Home jest naprawdę inteligentny?

Dopiero, gdy wyciąg kuchenny będzie współpracował z oświetleniem domu. Inteligentny dom to taki, w którym wszystkie komponenty wzajemnie pasują. Upragniony komfort osiąga się, gdy wszystko może być sterowane centralnie. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom partnerskim urządzenia Miele nadające się do łączenia w sieć można zintegrować z istniejącym systemem Smart Home. W ten sposób możesz cieszyć się wydajnością i komfortem kompleksowej sieci domowej.

Dowiedz się więcej o „Smart Home“
SmartStart

Światło słoneczne wpływa na dobry humor?

I produkuje prąd dla Twojej suszarki! Z pewnością chcesz wykorzystać pozytywną energię słonecznego popołudnia. W ogrodzie z rodziną, jak i w celu zapewnienia zrównoważonego postępowania z energią. Dzięki SmartStart Twoje urządzenia domowe wykorzystują prąd wtedy, gdy taryfy za energię w sieci są wyjątkowo niskie.*

WiFiConn@ct

Chcesz korzystać z zalet Miele@home?

Wejście do świata urządzeń domowych połączonych w sieć jest bardzo prosty. System Miele@home jest prosty i wygodny. Połączenie poszczególnych urządzeń AGD Miele w sieć odbywa się za pomocą WiFiConn@ct – oznacza to bezpośrednie połączenie z routerem WLAN w domu. Kontrola i sterowanie* połączonych w sieć urządzeń domowych odbywa się następnie przy użyciu smartfonu/tabletu i aplikacji Miele@mobile.

w zależności od urządzenia i modelu
Często zadawane pytania

Wszystko o połączeniu z siecią

Masz pytania dotyczące sieci domowej Miele? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zamieściliśmy pod poniższym łączem.

Dowiedz się więcej o „Często zadawane pytania“

Akcesoria

Miele Original Zubehör
Oryginalne akcesoria Miele Shop Dowiedz się więcej