Warto wiedzieć o Sieciowe urządzenia domowe

Połączenie urządzeń domowych w sieć z Miele@home

Czas na prawdziwą wolnośc w domu

"Wolność? Dla mnie oznacza to jakość życia. Mogę się nią rozkoszować, kiedy mam wszystko pod kontrolą."*

Dowiedz się więcej o „Połączenie urządzeń domowych w sieć z Miele@home“
Aplikacja Miele@mobile

Nie można być w kilku miejscach jednocześnie?

Dokładasz wszelkich starań i zawsze masz sprawy pod kontrolą. Teraz również w drodze możesz się upewnić, że w domu jest wszystko pod kontrolą. Zapewnia to aplikacja Miele@mobile. Dzięki temu rozwiązaniu sprawdzisz stan swoich urządzeń i otrzymasz informację, gdy zakończy się na przykład program prania. Także wtedy, gdy masz do wypełnienia ważniejsze misje.*

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Miele@mobile“
MobileControl

Spontaniczna przyjęcie w ciągu godziny?

Lodówka już się chłodzi! Idealne okazje nie trzymają się terminów. Aby mogli się Państwo cieszyć spontanicznością, opracowaliśmy MobileControl. Ponieważ dzięki mobilnemu sterowaniu mają Państwo wszystko pod kontrolą również spoza domu. Włączając funkcję SuperCool można przygotować swoją lodówkę na przyjęcie kupowanych właśnie przysmaków, które powinny trafić na stół schłodzone.*

Dowiedz się więcej o „MobileControl“
Miele@mobile Aplikacja – Przepisy

Chcesz przywołać wspomnienia z wakacji?

Dzięki odpowiedniemu przepisowi z pewnością się powiedzie. Pieczenie i gotowanie dla wszystkich — z funkcją Przepis aplikacji Miele@mobile staje się to bardzo łatwe. Nieoczekiwane kulinarne wyzwanie przed Tobą? Za pomocą smartfonu lub tabletu szybko znajdziesz odpowiedni przepis, a listę zakupów będziesz miał od razu pod ręką. W ten sposób wyczarujesz smaczne potrawy, nawet gdy rzadko gościsz w kuchni.

Dowiedz się więcej o „Miele@mobile Aplikacja – Przepisy“
ShopConn@ct

Codziennie wygodne zakupy w internecie?

Dzięki temu masz więcej czasu! Nie należy tracić zbyt dużo czasu na szczegóły. Na przykład, czy mam wystarczająco dużo tabletek do zmywarki w domu? Zdaj się w tym względzie na urządzenie Miele: Twoja zmywarka poinformuje Cię, gdy tabletki, nabłyszczacz lub sól będą się kończyły. Dzięki ShopConn@ct zamówisz te produkty w wygodny sposób online, za pomocą smartfonu lub tabletu.*

Dowiedz się więcej o „ShopConn@ct“
Interaktywny asystent Miele

Góry prania?

Łatwe do pokonania z inteligentnym asystentem. W wielu sytuacjach chętnie polegamy na profesjonalnym wsparciu - na przykład gdy chodzi o perfekcyjną pielęgnację prania. Interaktywny asystent Miele poleci Państwu najbardziej odpowiedni program prania. Białe czy kolorowe, bawełna czy jedwab, mocno lub lekko zabrudzone - z asystentem Miele zawsze osiągną Państwo optymalne rezultaty prania.

Dowiedz się więcej o „Interaktywny asystent Miele“
Aplikacja Scout RX2

Brakuje Ci czasu na najważniejsze rzeczy?

Nowy robot sprzątający Miele Scout RX2 z MobileControl zadba o Twój dom podczas Twojej nieobecności. Nie ważne, gdzie jesteś – Twoje podłogi zawsze będą czyste.

Dowiedz się więcej o „Aplikacja Scout RX2“
SuperVision

Spotkanie towarzyskie w kuchni?

Nie przejmuj się praniem, ciesz się chwilą - przede wszystkim z towarzyskich spotkań w swojej kuchni. Z komfortu swojej sieci domowej można skorzystać jakby mimochodem: Ponieważ dzięki SuperVision mają Państwo status urządzeń domowych zawsze na widoku bez wyciągania telefonu - całkiem dyskretnie na wyświetlaczu swojego urządzenia Miele*.

Dowiedz się więcej o „SuperVision“
WifiConn@ct

Chcą Państwo korzystać z zalet Miele@home?

Wejście w świat sieciowych urządzeń domowych jest bardzo łatwe - ponieważ system Miele@home jest zarówno prosty jak i komfortowy. Podłączenie do sieci pojedynczych urządzeń Miele odbywa się poprzez WiFiConn@ct – co oznacza bezpośrednie połączenie z domowym routerem Wi-Fi. W efekcie można wygodnie kontrolować i sterować * podłączone do sieci urządzenia domowe ze smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji Miele@mobile.

Dowiedz się więcej o „WifiConn@ct“ w zależności od urządzenia i modelu
Często zadawane pytania

Wszystko o połączeniu z siecią

Masz pytania dotyczące sieci domowej Miele? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zamieściliśmy pod poniższym łączem.

Dowiedz się więcej o „Często zadawane pytania“

Akcesoria

Oryginalne akcesoria Miele Shop Dowiedz się więcej